نیاز مبرم بارسلونا به دریافت 124 میلیون یورو از فروش بازیکنان

نیاز مبرم بارسلونا به دریافت 124 میلیون یورو از فروش بازیکنان

6524
02:52
17 مهر 1398
بارسلونا در فکر فروش کوتینیو و راکیتیچ است.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا باید 124 میلیون یورو از فروش بازیکنان درآمدزایی کند.

ESPN گزارش داده است بارسلونا پیش از پایان فصل باید از فروش بازیکنان 124 میلیون یورو درآمد کسب کند در غیر اینصورت احتمالاً از لحاظ ثبات مالی با مشکل جدی مواجه خواهد شد.

بر همین اساس، سران باشگاه تصور می کنند می توانند از فروش کوتینیو و راکیتیچ این پول را به دست آورند. کوتینیو اکنون به صورت قرضی در بایرن مونیخ توپ می زند و راکیتیچ نیز در لیست فروش قرار گرفته است. بارسلونا برای ایجاد بالانس در حساب های مالی خود در فصل 2019-2020 باید این میزان کسری را تا پیش از 30 ژوئن 2020 که برابر با پایان سال مالی در باشگاه‌های اروپایی محسوب می شود، جبران کند.

اگر باشگاه در تأمین 124 میلیون یورو به مشکل بربخورد، آنوقت خطر عدم توازن در حساب های مالی باشگاه را تهدید می‌کند، هر چند که سران بارسلونا مطمئن هستند می توانند از فروش دو ستاره خود این هزینه را بدست آورند.

1878

نظرات کاربران
محمد جواد
به جای کوتینیو دمبله رو بفروشن . کوتینیو نشون داده اگه توی پست خودش بازی کنه یه ستاره واقعیه اما دمبله سه فصله توی بارساست و هیچوقت به کمک تیم نیومده
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶:۴۱
پاسخ
7
17
Sajad
فرصت خوبیه برا منچستر که راکیتیچ رو بگیره
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۵:۲۶
پاسخ
7
17
نیما
منچستر ما که خوراکش شده بازیکنای در حد لیگ ازادگان بگیره.نمیدونم این چه سیاست مسخره ایه گلیزرا پیش گرفتن
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۱۱
5
20
بارسا 120
فروش راکیتیچ اشتباهه باید بشکل چرخشی ازش استفاده بشه. توی بازیهای حساس تجربه بیشتر از جوونی به کار میاد.درضمن اگه دی یونگ مصدوم بشه کی جاشو پرکنه؟ وقتی اومتیتی اومد ماسکی رو فروختن .بعداز مصدومیت اومتیتی تاهمین حالا دفاع بارسا می لنگه چون لنگله تجربه کافی نداره. راکیتیچ از ستاره های باارزش بارساست عیارش با کوتینیوفرق داره. بارتومئو بهتره از دستمزد نجومی والورده کم کنه.
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۶:۴۸
پاسخ
23
17