نیمار جایزه بهترین بازیکن فصل لیگ فرانسه را دریافت کرد

نیمار جایزه بهترین بازیکن فصل لیگ فرانسه را دریافت کرد

2371
02:31
24 اردیبهشت 1397
وبسایت رسمی برنامه نود - یکشنبه شب مراسم بهترین های فصل فوتبال فرانسه اعلام شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یکشنبه شب مراسم بهترین های فصل فوتبال فرانسه اعلام شد.

به گزارش وبسایت نود، نیمار در حالی که تقریبا نصف فصل را مصدوم بود با 19 گل در 20 بازی لیگ فرانسه عنوان بهترین بازیکن فصل را از دست رونالدو نازاریو دریافت کرد. استیو مانداندا برای پنجمین بار عنوان بهترین دروازه بان فصل را از آن خود کرد. 

کیلیان امباپه ، گران ترین بازیکن فرانسوی تاریخ جایزه بهترین بازیکن جوان را به دست آورد و اونای امری که هر چهار تورنمنت فصل فوتبال فرانسه را برده بود، عنوان بهترین مربی را از آن خود کرد.جایزه بهترین لژیونر فصل فوتبال فرانسه برای دومین سال پیاپی به انگولو کانته از چلسی رسید.

تیم برتر فصل فوتبال فرانسه نیز بدین شرح است: مانداندا، آلوز، تیاگو سیلوا، مارکینیوش، مندی، وراتی، گوستاوو، فکیر، امباپه، کاوانی و نیمار.

1140

نظرات کاربران
مهران
باید میدادن به ادینسون کاوانی.. نیمار خیلی خودخواه هست. پررو میشه
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۲:۲۵
پاسخ
0
0
حمید مسی
نیمی از فصل مصدوم بود اونوقت جایزه را به این بازیکن دادن عجب لیگ اعجاب آوری است لیگ فرانسه! "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶:۴۵
پاسخ
7
9
ایران من
بعد رسانه, تبلیغات,اینستا, تویتر, فالور چه غوغایی میکنه, کاوانی ۲۸ تا گل زده, بهترین بازیکن فصل میشه آقای اسکناس و حاشیه, که نصف فصل هم مصدوم بوده, که بتونن با این کارا پاریس نگهش دارن, خوب توپ طلا رو هم بدین به این آقا قال قضیه رو بکنین!!! , زمانی که جایزه ها رو کسانی میبردن که حقشون بود خیلی وقته که سپری شده !!!
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۴:۵۶
پاسخ
6
9
مستاجر خدا
تازه نصف فصل و بازی نکرد ۲ گانه هم گرفت
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۹:۰۹
پاسخ
18
14
آرمان استقلالی
نیمار که همش مصدوم بود ..حقش نبود ب نظرم...نیمار رفته جایی که با پشتیبانی تبلیغات بتونه بهترین باشه ..انگار یاد گرفته چطوری میش بهترین نبود ولی ب عنوان بهترین انتخاب شد انتخاب بهترینا دیگه ب اساس شایستگی نیست متأسفم واقعا اون از رونالدو این از نیمار
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۲۵
1
5
بارسلونا❤
بازی نمیکرد هم تیمش دوگانه میگرفت خخخخ
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱:۵۳
7
11