نیمار: در پاریسن ژرمن خواهم ماند

نیمار: در پاریسن ژرمن خواهم ماند

2350
15:13
29 تیر 1397
نیمار ستاره برزیلی صراحتا اعلام کرد که هیچ نقشه ای برای ترک قهرمان لوشامپیونه ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نیمار ستاره برزیلی صراحتا اعلام کرد که هیچ نقشه ای برای ترک قهرمان لوشامپیونه ندارد. 

به گزارش وبسایت نود، از زمان پیوستن نیمار از بارسلونا به پاریسن ژرمن همواره شایعات زیادی مبنی بر علاقه رئال مادرید به نیمار به گوش می رسید. حال بعد از ترک رونالدو این شایعات و اخبار قوت بیشتری گرفتند و به نظر می رسد پرز رئیس باشگاه لوس بلانکوس به دنبال جانشینی مناسب برای فوق ستاره پرتغالی سابق خود است. نیمار یکی از گزینه های جانشینی رونالدو به شمار می رفت که در مصاحبه ای با فاکس اسپورت گفت:

من می مانم. با پاریسن ژرمن قرارداد دارم و تصمیم گرفتم چالش و چیز های جدیدی را تجربه کنم. نظرم را در این مورد عوض نخواهم کرد. امیدوارم که بتوانیم فصل موفقی پیش رو داشته باشیم. رسانه ها از شایعه ساختن لذت می برند، اما همه می دانند که من چه قدر به پی اس جی اهمیت می دهم.

 

 

4416

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
خداشکر ک نیمارم نمیره رئال..‌ حالا ببینم رئال بادهازارت ...کورتوا.‌‌ میتونه الکلاسیکوهارو ببره و تو اروپا قهرمان شه؟؟!! :-) هازارت ..حتی نتونست کاری کنه چلسی فصل بعد تو لیگ قهرمانان بازی کنه...!!! :-) نیمارم‌ با سرمربی گری توخل(اقای فوق خاص) و دروازبانی بوفون و با بازی امباپه... این فصل میترکونیم.... :-) رئال فقط بازیکن خراب میکنه.... و نیمارم خداکنه هیچوقت نره رئال..هیچوقت!!! :-)
۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۳:۴۳
پاسخ
17
6
hamid
میومد به نفعش بود.
۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۵:۳۹
پاسخ
5
10
طلبه
شکر خدا سمت برنابئو نیا فقط
۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶:۱۰
پاسخ
14
22
عشقممم نیمار
اره...برو با همون هازارت ...‌لیگ قهرمانان ببر ... :-) اونوقت وقتی نیمارم ..نیمار همیشگی شد و پاری سن ژرمن ب قهرمانی در اروپا رسوند.. و رئال با هازارتت... هیچ موفقیتی کسب نکرد... بعد ببینم باز اینه میگی..‌؟؟!! :-)
۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲:۰۲
20
4
میکی
نیمار برای ضایع نشدن این حرف رو زد ‌. خیلی پول دوسته نیمار ، خیلی هم سوسوله
۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳:۴۶
پاسخ
10
32
nader
نیمار در حد باشگاه های بزرگی مثل رئال یا بارسا نیست!!! هیچوقتم نبوده!!! چون اگه یکم اخلاق حرفه ای داشت هیچوقت بارسا رو ترک نمیکرد!!! فقط بدرد باشگاه های تازه بدوران رسیده ای مثل پاریس میخوره که همش لی لی به لالاش بزارن و با حاشیه هاش راحت کنار بیان!!! البته مسترپرز علاقه خاصی به بازیکنان پرحاشیه داره!!! در دوران حضور اولش در رئال با خرید کاسانو، گوتی اینو بخوبی نشون داد!!! البته پرز میخواد مثل دوره قبل که فیگو رو از بارسا خرید تا به باشگاه بارسا دهن کجی بکنه الانم تنها هذفش از خرید نیمار نه بحث فوتبال بلکه دهن کجی به بارسلوناست!!!
۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۴۷
4
15