نیمار: نمی‌خواهم از مسی سبقت بگیرم

نیمار: نمی‌خواهم از مسی سبقت بگیرم

2618
12:18
07 مرداد 1394
مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید که هدفش در این تیم پیشی گرفتن از هم‌تیمی آرژانتینی‌اش نیست و می‌خواهد راه خودش را برود.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید که هدفش در این تیم پیشی گرفتن از هم‌تیمی آرژانتینی‌اش نیست و می‌خواهد راه خودش را برود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، نیمار تأکید کرد که برای تبدیل شدن به برترین بازیکن دنیا و کسب توپ طلا قصد ندارد با لیونل مسی رقابت کند. او گفت: من می‌خواهم راه خودم را بروم و نمی‌خواهم بهتر از بازیکنی باشم. فقط می‌خواهم بهتر از چیزی که الان هستم بشوم.

مهاجم برزیلی بارسا که با اسپور‌تی‌وی گفت‌و‌گو می‌کرد، در ادامه به بازی تیم ملی کشورش و تیم ملی آرژانتین در سومین دور از بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 که او و مسی را مقابل هم قرار می‌دهد، اشاره کرد و اظهار داشت: مسی یک ستاره است. بازی مقابل او اتفاق جالبی نیست و حس بدی دارد. آن بازی، بازی سختی خواهد بود.

نیمار به دلیل محرومیت چهار جلسه‌ای‌‌اش در کوپا آمریکا (به خاطر جنجال بازی برابر کلمبیا) دو بازی نخست سلسائو را در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از دست می‌دهد و این یعنی که بازی برزیل برابر آرژانتین، اولین بازی او در این رقابت‌ها خواهد بود.

او ادامه داد: یک بازی انتخابی بسیار سخت در پیش داریم. تمامی تیم‌هایی که در این تورنمنت شرکت می‌کنند، با آمادگی کامل به میدان خواهند آمد. ما هم باید روی رساندن برزیل به مرحله نهایی رقابت‌ها تمرکز داشته باشیم.

نیمار پیش از اینکه به صورت علنی اعلام کرده بود که سال میلادی آینده می‌خواهد در دو تورنمنت بین‌المللی برای کشورش به میدان برود که اولی بازی‌های المپیک 2016 ریودوژانیرو است و دیگری تورنمنت صدسالگی کوپا آمه‌ریکا است که با حضور 16 تیم از آمریکای جنوبی و شمالی در آمریکا برگزار می‌شود.

1140

نظرات کاربران
111111
من خودم بارساییم اما از بازیت انتقاد دارم . بازیت بگیر نگیر داره یعنی یه روز خوبی یه روز بد ، انصافا هم گل هایی که تو بارسلونا میزنی مفتیه یه جورایی تو سبک رونالدو تو رئال ( زحمتا رو کسی دیگه میکشه اما تو گل میزنی ) . در کل این که هنوز خیلی مونده تا این جایی که میخوای برسی .
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۳:۱۵
پاسخ
2
3
ریحانه
نیمار خیلی عشقی
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۸:۳۷
پاسخ
4
5
محمد
یعنی مسی رو تهدید کرد؟؟؟یا بهش تهین کرد؟؟؟وای وای وای وای
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۶:۵۱
پاسخ
7
9
javad
نه اتفاقا مهاجم خوبی نیست،چون بادی به هر جهتیه،مطمئن باش اگه میومد رئال همش از کریس تعریف میکرد،در کل بازیکن چاپلوسیه
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۱:۲۱
پاسخ
12
13
nastaran
جناب اقای crسون شما نظر ندی سبک تری !!!! فهمیدی؟ اخه ما که میدونیم تو رئالی هست و از بارسلونا و لیونل مسی و کل بازیکنان این باشگاه انتقاد میکنی و البته هواداران بارسا و فقط میخوایی به زور به همه بگی پنالدو خوبه بالاخره ما بارسلونا رو دوست داریم و تا اخرش هم هستیم حالا تو و رئالیها هر چی دوست دارین بگین
۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۳:۳۲
1
2
crسون
جواد واقعا عالی بود حرفت
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۴:۳۵
8
4
ریحانه
باشه بابا توخوبی
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۹:۴۳
3
7
سامان حقگو
بسیار مهاجم خوبی هستی اما بهتره به جای واژه " نمی خواهم " زین پس واژه " نمی توانم " را جایگزین کنی. فاصله بسیار زیاده و پر کردنش خیلی خیلی سخت و شیوه بازی و پست ها متفاوت پس ربطی نداشت کلا این جمله
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۸:۳۱
پاسخ
16
15
reza
دوست من *سامان حقگو* نیمار فقط *23سال سن* داره و به راحتی میتونه با برزیل قهرمان جهان بشه. نیمار شاید نتونه به لیونل برسه اما به راحتی میتونه به خیلی از بزرگان فوتبال برسه و تبدیل به یکی از بزرگان تاریخ فوتبال بشه. مرد کوچک ولی خیلی بزرگ لیونل مسی.
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۶:۵۸
5
15
mangel
فقط نيمارررررررر
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۳:۴۴
9
8