نیمکت نشینی‌ام در تیم امید جالب نبود/فردا به تمرین استقلال می‌روم

نیمکت نشینی‌ام در تیم امید جالب نبود/فردا به تمرین استقلال می‌روم

2308
10:52
27 دی 1398
مهاجم تیم فوتبال امید با بیان اینکه از نیمکت‌نشینی‌اش در دو بازی این تیم ناراحت بوده است، گفت: قسمت نبود به مراحل بالاتر صعود کنیم.

به گزارش وب‌سایت نود، مهدی قائدی بعد از بازگشت تیم فوتبال امید ایران از مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک، گفت: تمام سعی و تلاشمان را کردیم تا صعود کنیم. هرچه در توان داشتیم گذاشتیم ولی قسمت نشد بالا برویم. در بازی آخر خیلی موقعیت از دست دادیم.

وی درباره اینکه یک فرصت خوب گلزنی را مقابل چین از دست داد، تصریح کرد: همه موقعیت داشتند. می توانستیم چهار پنج گل به چین بزنیم. با دو گل هم صعود نمی کردیم. قسمت این بود.

مهاجم تیم فوتبال امید در پاسخ به این سئوال که مشکل اصلی این تیم چه بود، یادآور شد: آقای استیلی زحمتش را کشید. بازی دوستانه ما واقعا کم بود. آخرین نفراتی که برای مسابقات انتخاب شدند، دو هفته کنار هم بودند. بعضی ها در بازی با ازبکستان اولین دیدار خود را برگزار کردند. سایر تیم ها ۳۰، ۴۰ بازی دوستانه کردند ولی با ما پایاپای بودند.

قائدی درباره اینکه در دو بازی نیمکت نشین بود، تاکید کرد: این برای خودم هم جالب نبود ولی نظر سرمربی است. یکسری مربیان پلن هایی دارند. ما هم احترام می گذاریم. بازیکن از نیمکت نشینی ناراحت می شود ولی اینجا تیم ملی است و با باشگاهی فرق می کند.

مهاجم تیم استقلال در پایان گفت: در این مدت با کادر فنی و پزشکی تیم استقلال در تماس بودم و قرار است از شنبه به تمرین استقلال بروم.

4416

نظرات کاربران
ققنوس
تو دروازه خالی میزنی بیرون همون نیمکتم زیادیته
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۱:۲۱
پاسخ
48
13
آبی ابدی
چقدر نمک نشناسید.. حالا خوبه همون یه گل هم قایدی پنالتی گرفت.. وقتی مسئولای تیم اینحرفو میزنن واسه اینکه ضعف خودشونو بپوشونن.. یادمون نره اکثر بازیکنا توی پست اصلیشون نبودن.. میبینیم که قائدی توی استقلال، توی پست مهاجم کاذب چقدر عالی کار میکنه ولی اقای استیلی که خیلی ادعا داره گذاشته بودش کنار زمین
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۹:۰۲
2
9
سریع محکم به چپ
تو دروازه خالی رو نمیتونی گل کنی ... انتظار داری فیکس بازی کنی؟؟
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴:۳۹
پاسخ
65
12
نبرد ما
حد فوتبال ایران همینه
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸:۴۲
پاسخ
12
48
علیرضا
عارف غلامی بهترین دفاع وسط لیگ شذ از نظر متریکا ولی از نظر استیلی بدرد نمیخوردودعوت نشد تا نورافکن هافبک بزاره دفاع تازه همون شاهین طاهرخانی هم گزاشت رو نیمکت.کلا مشکل داشت بازیکن استقلال بازی بده وقتی کادر فنی نگاه میکنم تا تهش میرم
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱:۲۳
پاسخ
7
122
قرمزته
شاید باورت نشه ولی بهترین مدافع وسط نیم فصل شجاع خلیل زاده بود نه عارف غلامی...جهت اطلاع گفتم
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۷:۵۹
35
11
هاکان
اگر دروازه خالی را گل می کردی ،..............؟؟؟؟؟؟
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱:۴۰
53
8
علی
اصلا نباید دعوت میشدی!!!
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۱۸
پاسخ
103
9
سرخ
بی انصافی نکن ... استیلی نتونست ازش بازی بگیرد وگرنه استراماچونی آقای گل و پاس گلش کرد
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶:۴۸
4
45
Karoo
شما که طرفدارهای پیروزی هستی تحویل بگیرید تمام عوامل تیم پس پسی بودن . پس معلومه که نباید قاعدی دعوت میشد. درست مثل عارف غلامی که دعوت نشد. اینم شد نتیجه اش. آقای استیلی با زیر آب زدن کرانچار و مجیدی و رفیق بازی های تیمو نابود کردی
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶:۲۶
5
70