هارت: افرادی در منچسترسیتی مرا بی فایده می دانستند

هارت: افرادی در منچسترسیتی مرا بی فایده می دانستند

2042
12:45
18 مهر 1395
جو هارت فاش کرد که پس از اطمینان از اینکه پپ گواردیولا نظرش را تغییر نمی‌دهد، تصمیم گرفته پیشنهاد تورینو را بپذیرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - جو هارت فاش کرد که پس از اطمینان از اینکه پپ گواردیولا نظرش را تغییر نمی‌دهد، تصمیم گرفته پیشنهاد تورینو را بپذیرد.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از اسکای، جو هارت پس از 10 سال حضور در منچسرسیتی و حضور در 348 بازی با آمدن پپ گواردیولا و به خدمت گرفتن کلودیو براوو از بارسلونا، جایش را در ترکیب تیم از دست داد. پس از این شرایط بود که او تصمیم گرفت. وی به خبرنگاران گفت:

فوتبال ورزشی است که بر مبنای نظرات افراد استوار است. بعضی‌ها اعتقاد ویژه‌ای به من دارند و برخی‌ها هم فکر می‌کنند من بازیکن خوبی نیستم. متاسفانه نظر یکی از مربیان تیم نسبت به من مثبت نبود و به همین خاطر من باید به دنبال باشگاهی می‌گشتم که در آن مربی به من اعتقاد داشته باشد و من بتوانم به آن تیم کمک کنم. من باید همیشه پیشرفت کنم چرا که هنوز در حال یادگیری هستم. این موضوع به خاطر تغییر همیشگی فوتبال است. من دوست دارم پیشرفت کنم و از این چالش استقبال می‌کنم. می‌خواهم تا زمانی که ازلحاظ فیزیکی شرایطش را دارم، پیشرفت کنم.

وی در مورد گزینه‌هایش هنگام جدایی از جمع سیتیزن ها گفت:

دروغ نمی‌گویم، من پیشنهاد‌هایی از 25 باشگاه مختلف نداشتم. تورینو پیشنهاد جذابی داشت و پیوستن به سری آ هیجان‌انگیز بود. با توجه به این موضوع و شرایط من، قطعاً تصمیم خوبی گرفتم. موضوع، اتخاذ تصمیمات شجاعانه نیست بلکه هدف این است که تصمیمی بگیرید که با آن احساس راحتی کنید. با توجه به گزینه‌های موجود، بهترین انتخابم همین بود و احساس کردم از پس آن برمی‌آیم. من فارغ از هر اتفاقی که در آینده رخ دهد، نهایت تلاشم را برای این باشگاه به کار خواهم بست.

گفتنی است جو هارت تابه‌حال در 5 بازی برای تورینو تحت هدایت میهایلوویچ به میدان رفته است.

1405

نظرات کاربران