هازارد: به کاستا گفتم باید آقای گل بشوی

هازارد: به کاستا گفتم باید آقای گل بشوی

1497
11:53
16 آذر 1395
تیم فوتبال چلسی پس از پیروزی مهم و جیاتی 3 بر 1 ر خانه منچستر سیتی، هم اکنون با اختلاف 3 و 4 امتیازی نسبت به تیم ها دوم و سوم، صدرنشین لیگ جزیره است.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال چلسی پس از پیروزی مهم و جیاتی 3 بر 1 ر خانه منچستر سیتی، هم اکنون با اختلاف 3 و 4 امتیازی نسبت به تیم ها دوم و سوم، صدرنشین لیگ جزیره است.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، آبی پوشان لندنی این فصل تحت هدایت سرمربی جدید خود آنتونیو کونته، عملکرد خیره کننده ای داشتند و علاوه بر ارائه بازی های زیبا، نتایج بسیار خوبی هم گرفته اند. 34 امتیاز از 14 بازی در حالی چلسی 32 گل زده و تنها 11 گل دریافت کرده است، آمار بسیار خوبی برای این تیم قلمداد می شود. هم اکنون دیگو کاستا در کنار الکسیس سانچز با 11 گل در صدر جدول گلزنان انگلیس هم قرار دارد. کاستا که این فصل با کنار گذاشتن خشونت های معمول خود و تمرکز بر بازی، توانسته بسیار خوب کار کند، یکی از امیدهای کسب کفش طلای جزیره نیز به حساب می آید.

ادن هازارد در خصوص شرایط تیمش می گوید:

ما هر سال برای قهرمانی می جنگیم و سعی کرده ایم که از همان ابتدا با انگیزه و جنگندگی فراوان وارد مسابقات شویم. خوشبختانه امسال شرایط بسیار خوبی داریم و من امیدوارم که این وضعیت تا پایان ادامه داشته باشد. من هم اکنون 8 گل به ثمر رسانده ام. آمار بدی نیست. راضی هستم. اما رکورد هرگز اهمیتی ندارد و پیروزی تیم اولویت تمام بازیکنان است. فقط امیدوارم که در پایان ما قهرمان باشیم. واقعا هم اکنون در بهترین فرم خود هستیم و فوتبال بسیار زیبایی ارائه می دهیم.

او در خصوص هم تیمی اش دیگو کاستا نیز گفت: 

من پا به پای او گلزنی می کنم. هر وقت بدانم که در موقعیتی هستم که می توانم صد در صد گل بزنم، پاس نخواهم داد. اما به دیگو کاستا گفته ام که تو باید آقای گل شوی و همانطور که الان صدرنشین هستی، در پایان نیز آن را حفظ کنی. آن وقت من هم می توانم بازیکن فصل جزیره باشم. 

1313

نظرات کاربران