هازارد: پیشنهاد رئال مادرید را بررسی خواهم کرد

هازارد: پیشنهاد رئال مادرید را بررسی خواهم کرد

5215
21:22
14 خرداد 1396
هازارد عنوان کرده در صورت دریافت پیشنهاد از رئال مادرید، آن را بررسی می کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - هازارد عنوان کرده در صورت دریافت پیشنهاد از رئال مادرید، آن را بررسی می کند.

به گزارش وبسایت نود، ادن هازارد ستاره بلژیکی چلسی در آخرین مصاحبه اش عنوان کرده هنوز در مورد تمدید قرارداد با آبی های لندن صحبتی نکرده است و البته در صورت دریافت پیشنهاد از رئال مادرید، آن را بررسی می کند. هازارد که هنوز سه سال دیگر با چلسی قرارداد دارد، یکی از اهداف رئال مادرید به شمار می رود ولی چلسی قصد دارد قرارداد ستاره اش را تمدید کند تا مانع جدایی وی شود. هازارد در این باره چنین گفته است:

البته که، اگر رئال مادرید پیشنهادی ارائه کند، آن را بررسی می کنم. اکنون تنها چیزی که می دانم این است که سه فصل دیگر با چلسی قرارداد دارم و یک فصل عالی را پشت سر گذاشتیم و می خواهیم به این روند ادامه دهیم و درخشش خود را در لیگ قهرمانان هم نشان دهیم. از شرایطم در چلسی راضی و خوشحال هستم ولی هیچوقت نمی توان درباره آینده با قطعیت حرف زد. هنوز درباره تمدید قرارداد با سران چلسی صحبتی نکرده ام. فعلاً بعد از بازی های تیم ملی بلژیک، می خواهم به تعطیلات بروم و مایل نیستم خیلی درباره مسائل فوتبالی فکر کنم.

1878

نظرات کاربران
نویدتاجی چلسی
هازاردیک فصل دیگه توچلسی میمونه بعدمیره مادرید مطمئنم
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۱:۵۹
پاسخ
9
10
alireza
من نمیدونم چرا رئال دنبال بازیکنه بخدا همین تیم تا چندسال دیگه راحت میتونه قدرت نمایی کنه فقط جای دنیلو و کوانترائو و پپه جانشین میخاد که واقعا دیگه درحد رئال نیستن دیگه بازم بخاد تغییر بده فوقش بنزما و کاسیا هم برن جانشین بخان وگرنه این تیم هم جوونای خوبی داره هم باتجربه حداقل امسال به بازیکنای زیادی نیاز نداره تازه اگه هازارد بیاد خودش مشکل پیش میاد جای کی میخاد بازی کنه
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۸:۳۵
پاسخ
1
30
Sina
برو رئال مادرید نیمکت نشین شو ........رئال مادرید بودجه زیادی از نظام مالیاتی پادشاهی میگیره به همین خاطر می تونه راحت خرید فروش بشه .
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۴:۵۵
پاسخ
31
11
عشق یعنی استقلال و رئال و چلسی **
هرچند طرفدار رئال هستم ولی بهت میگم نرو چون چلسی سال بعد روحیه قوی تری برای قهرمان شدن در لیگ قهرمانان داره
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۳:۵۰
پاسخ
13
21
سروش ضرغامی
می دونم می دونم...
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۳:۲۰
پاسخ
4
28
فرشید
این یعنی خیلی هم بدش نمیاد تو بهترین تیم دنیا بازی کنه مثلث ایسکو هازارد کریس،وای چی میشه
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۰:۲۳
پاسخ
12
40