هاشمی‌نسب: آقای عباسی! چه کار کرده‌اید که بازیکنان سیاه‌جامگان پشت‌سرِ خودتان حرف می‌زنند؟

هاشمی‌نسب: آقای عباسی! چه کار کرده‌اید که بازیکنان سیاه‌جامگان پشت‌سرِ خودتان حرف می‌زنند؟

3168
13:44
07 آبان 1396
مربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه با انتقاد از مصاحبه‌های اخیر مالک باشگاه سیاه‌جامگان گفت: آقای عباسی! شما نمی‌توانید با این کارها نتایج ضعیف خودتان را پنهان کنید.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه با انتقاد از مصاحبه‌های اخیر مالک باشگاه سیاه‌جامگان گفت: آقای عباسی! شما نمی‌توانید با این کارها نتایج ضعیف خودتان را پنهان کنید.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی هاشمی‌نسب در خصوص برد تیمش برابر سیاه‌جامگان در جام حذفی گفت: تصور نمی‌کردیم بازیکنان‌مان تا این حد خوب بازی کنند. آنها نمایش خوبی در زمین مسابقه داشتند و حامی یکدیگر بودند. همین‌که تیم حریف دو اخراجی داد، برای نشان دادن برتری ما کفایت می‌کند. باید در 90 دقیقه 5 گل به حریف می‌زدیم اما بدشانس بودیم. در نهایت کار به ضربات پنالتی کشید که خوشبختانه به حقمان رسیدیم و صعود کردیم.

وی در خصوص مصاحبه‌های اخیر عباسی مالک باشگاه سیاه‌جامگان گفت: ایشان حرف‌های مختلفی زده است و در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود معلوم نبود اگر آنها برنده می‌شدند برایشان چه اتفاقاتی رخ می‌داد. واقعا اگر می‌بردید چه اتفاقی قرار بود برای شما رخ دهد؟ چرا وقتی به جایگاه ویژه آمدید و چند نفر بلند شدند تا جایشان را به شما بدهند، قبول نکردید و بعدا خواستید حاشیه درست کنید؟ آقای عباسی! شما با مصاحبه کردن نمی‌توانید مشکلات و نتایج ضعیف خودتان را پنهان کنید.

هاشمی‌نسب تاکید کرد: چند بازیکن سیاه‌جامگان قبل از بازی در مورد شما حرف‌هایی به من زدند که محرمانه است و من نمی توانم آنها را بازگو کنم. الان هم خیلی جلوی خودم را گرفتم تا برخی حرف‌ها را نزنم. شما چه کار کرده‌اید که بازیکنان سیاه‌جامگان پشت‌سرِ خودتان حرف می‌زنند؟ دیگر تا چه زمانی می‌خواهید از اسم امثال خداداد عزیزی، اکبر میثاقیان و ... استفاده کنید و این کارها را ادامه بدهید؟ ما خیلی خوب همدیگر را می‌شناسیم و من چند ماه آنجا کار کردم. فرافکنی و قول و قرارهای دروغ هم حدی دارد.

 

2051

نظرات کاربران
دربی دوازدهم پرسپولیس 6 استقلال 0
آقای هاشمی نسب به نظرت اگه تو پرسولیس بودی الان چه جایگاهی تو فوتبال ایران داشتید؟
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۷:۵۴
پاسخ
2
7
محمد
همینکه ی سرمایه گذار خصوصی اومد اسم ابومسلم رو زنده کرد خوب والا اینا ک بی ادعا هستن خونه بخونه همش بازیکن و مربی بزرگ میاره از ایشون استفاده کنه برای خودش اعتبار کاذب ب وجود بیاره تیمی ک چندساله تشکیل شده معلوم نیس سرمایش از کجا میاد در حد ایمای مدعی لیگ برتر خرج می‌کنه کلی حواشی جورواجور هم تو این مدت کوتاه ایجاد کرده وای به حال اینکه بیاد لیگ برتر!!!
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۹:۰۰
پاسخ
0
7
ابی جان
این آقایان عباسی پدر پسر اصلا اینکاره نیستند.ومشخص است که بسیاری از حرفها و رفتارهایشان هم نمایشی و کذب است. ممنون ادمين
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۱:۰۷
پاسخ
6
3