هاشمی‌نسب: اگر فکر می‌کنند نساجی تبانی کرده، پیگیر باشند

هاشمی‌نسب: اگر فکر می‌کنند نساجی تبانی کرده، پیگیر باشند

5204
14:29
10 اردیبهشت 1397
مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: اگر فکر می‌کنند نساجی قائمشهر با تبانی به لیگ برتر صعود کرده، راضی نیستم در لیگ بمانیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: اگر فکر می‌کنند نساجی قائمشهر با تبانی به لیگ برتر صعود کرده، راضی نیستم در لیگ بمانیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی هاشمی‌نسب درباره صعود تیم فوتبال نساجی قائمشهر به لیگ برتر پس از برتری 6 بر صفر مقابل راه‌آهن اظهار داشت: وقتی به تیم اضافه شدیم، امیدی برای صعود نبود. با بازیکنان قول و قرار گذاشتیم که فارغ از نتیجه، برای مردم بازیکنان کنیم. هیچ‌کدام از طرفداران نساجی به صعود تیم‌شان خوش‌بین نبودند، اما در این 9 هفته تلاش کردیم تا این اتفاق رخ دهد. جواد نکونام وقت گذاشت، بچه‌ها زحمت کشیدند و خدا هم کمک کرد تا به لیگ برتر صعود کنیم.

وی در ادامه افزود: تا یک جایی صعود به لیگ برتر دست ما نبود و فکر می‌کنم تنها دیداری که دست خودمان بود همین بازی برابر راه‌آهن بود که باید زیاد گل می‌زدیم. پس از اینکه تیم‌های رقیب به فجرسپاسی و مس باختند، فهمیدیم که می‌توانیم صعود کنیم. در روزی که ورزشگاه تختی تهران جو صمیمی و خیلی خوبی داشت، شش گل زدیم و یک ضربه پنالتی را هم از دست دادیم.

مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر در واکنش به اظهارات مالک خونه‌به‌خونه و سرپرست این تیم در رابطه با نتایج بازی‌های اخیر نساجی گفت: حتماً راست می‌گویند. ما با بادران تبانی کردیم و چهار گل زدیم، تیمی که خودش شانس صعود بود! حتماً بادران قید صعود را زد و با ما تبانی کرد! آیا اکسین البرز و راه‌آهن هم تبانی کردند؟ فجر سپاسی و صبای قم هم بازی‌شان تبانی بود؟ مطمئن باشید واژه تبانی از قائمشهر به بیرون در نمی‌آید.

«آنها باید حرفی بزنند که تماشاگران‌شان را آرام کنند»، هاشمی‌نسب با بیان این جمله ادامه داد: اگر خونه‌به‌خونه مدعی صعود به لیگ بود و بازی‌هایش را می‌برد، به خاطر کار دیگران نبود. ما آنجا شبانه روز زحمت کشیدیم. می‌توانید از تک تک بازیکنان سؤال کنید. قطعاً آنها هم همین حرف را می‌زنند.

وی در خصوص اینکه چنین اظهاراتی را سرمربی فجرسپاسی هم انجام داده است، تصریح کرد: فجر تیم قابل احترامی است. آنها به مس باختند و می‌توانند دلیل عدم صعودشان را آنجا پیگیری کنند، نه اینکه چرا نساجی به راه‌آهن شش گل زده است. تا جایی که زندگی فوتبالی من می‌گوید، نه از این چیزها شنیده‌ام و نه دیده‌ام. اگر واقعاً فکر می‌کنند بازی‌های نساجی تبانی بوده، پیگیری کنند و به جایی برسند. نه کسی دور و بر من بوده است، نه دلالی را می‌شناسم، نه رابطی را.

مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر درباره اینکه شاید اختلاف بین قاسم حسن‌زاده و جواد نکونام دلیل صحبت‌های مالک خونه‌به‌خونه علیه نساجی بوده است، گفت: ما که فوتبالی هستیم، همه یکدیگر را می‌شناسیم و نمی‌توانیم برای هم زیر و رو بکشیم. یکسری وصله‌ها به برخی‌ها نمی‌چسبد. یکسری هم مُهر تعفن و کثافت‌کاری روی پیشانی‌شان خورده است. اگر فکر می‌کنند نساجی تبانی کرده، به والله خودم راضی نیستم در لیگ برتر بمانیم. به خدا راضی نیستم، چندر غازی که از نساجی در این مدت گرفتم به خاطر تبانی باشد.

هاشمی‌نسب در رابطه با وضعیت کادر فنی نساجی برای فصل آینده نیز تصریح کرد: هیچ اطلاعی در مورد ادامه همکاری ندارم. با مدیریت صنیعی‌فر فکر نمی‌کنم این تیم به حال خودش رها شود. شور و شعف زیادی در مازندران ایجاد شده و مردم مستحق خوشحالی هستند. از همه هواداران نساجی هم به خاطر حمایت‌های‌شان تشکر می‌کنم.

 

2051

نظرات کاربران
خوزستان قدرت اول فوتبال ایران
دم ممد عباس زاده گرم. چــــــــــــــــــرا کسی چیزی از عباس زاده نمیگه؟؟ تیمو ممد آورد بالا، تبانی کیلو چند؟ راه آهن از همه شیش تا شیش تا میخورد که، نساجی خو دیگه جای خودش داره، تبریک به قائم شهری ها
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵:۲۱
پاسخ
3
16
jd.dri
مشخصه هاشمی نصب و خداداد عزیزی : صراحت لهجه ... فارغ از اینکه تا چه حد مقید به استفاده از علم و دانش روز هستند ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹:۴۸
پاسخ
3
49
ارتش سرخ
صعود تیم شهر خسته ها نساجی قائمشهر روبه همه هوداران این تیم تبریک عرض میکنم
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶:۲۳
پاسخ
9
54