هاشمی‌نسب: قلعه‌نویی مقابل استقلال از حیثیت ورزشی‌اش دفاع می‌کند

هاشمی‌نسب: قلعه‌نویی مقابل استقلال از حیثیت ورزشی‌اش دفاع می‌کند

8300
13:28
12 اردیبهشت 1395
مدافع پیشین تیم‌های پرسپولیس و استقلال گفت: قلعه‌نویی مقابل استقلال به دنبال کسب سهمیه آسیا برای تیمش نیست بلکه به دفاع از حیثیت ورزشی‌اش فکر می‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع پیشین تیم‌های پرسپولیس و استقلال گفت: قلعه‌نویی مقابل استقلال به دنبال کسب سهمیه آسیا برای تیمش نیست بلکه به دفاع از حیثیت ورزشی‌اش فکر می‌کند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی هاشمی‌نسب درباره حساسیت بازی‌های لیگ در هفته‌های پایانی اظهار داشت: هنوز زود است که بخواهیم در مورد قهرمان لیگ صحبت کنیم از این جهت که نتایج هفته اخیر باعث شد همه چیز به روز آخر بازی‌های کشیده شود.

وی ادامه داد: در هفته آینده قطعا همه نگاه‌ها به امیر قلعه‌نویی و تیمش خواهد بود و باید دید تراکتورسازی می‌تواند سد راه قهرمانی استقلال شود یا نه. ضمن اینکه پرسپولیس هم با گسترش فولاد بازی دارد که سخت گل می‌خورد و فوتبال تاکتیکی خوبی هم ارائه می‌دهد. در تقابل تیم‌های تهرانی و تبریزی این تیم استقلال خوزستان است که می‌تواند نهایت استفاده را برده و با شکست پدیده به صدر جدول برسد.

 بازیکن پیشین پرسپولیس و استقلال یادآور شد: امیدوارم هر تیمی که قهرمان می‌شود با شایستگی به این مقام برسد.  هر 3 تیم بالای جدول از هر لحاظ شایستگی قهرمان شدن را دارند اما تیمی از بقیه شایسته‌تر است که در این دو هفته پایانی نهایت امتیازات را کسب کرده و کمترین اشتباه را داشته باشد. از لحاظ کیفیت من تیم استقلال خوزستان را به دو تیم دیگر ترجیح می‌دهم از این جهت که این تیم از همان هفته‌های اول لیگ در بالای جدول بود و با ثبات‌ترین تیم لیگ بوده است. به نوعی شاگردان ویسی از مرز 60 درصد آمادگی پایین‌تر نیامدند و اگر هم قهرمان شوند واقعا حق‌شان بوده است.

هاشمی‌نسب در واکنش به این مسئله که استقلالی‌ها انتظار دارند امیر قلعه‌نویی به قهرمانی این تیم کمک کند، تصریح کرد: در فوتبال حرفه‌ای این چیزها معنایی ندارد. شاید خیلی‌ها فکر کنند قلعه‌نویی با تراکتورسازی دنبال کسب سهمیه آسیا است و به این خاطر تیمش مقابل استقلال بباز نیست اما من این عقیده را ندارم. با توجه به شناختم از قلعه‌نویی اعتقادم این است که بازی با استقلال برای او فوق‌العاده حیثیتی است. فصل پیش اتفاقاتی در استقلال برای قلعه‌نویی رخ داد که دلخوری وی را در پی داشت. برخی بازیکنان استقلال هم صحبت‌هایی علیه قلعه‌نویی کردند که قطعا این مسائل باعث می‌شود که او در بازی با استقلال اول به دنبال دفاع از حیثیت ورزشی خود باشد و بعد به مسائل دیگر فکر می‌کند.

وی  اضافه کرد: اینکه برخی بعد از تغییر تیم خود موقع روبه‌رو شدن با تیم سابق‌شان سعی می‌کنند خود را ناراحت نشان دهند را اصلا نمی‌پسندم و مطمئن باشید هر فردی پیش از هر چیز به موفقیت خودش و تیمی که در آن فعالیت می‌کند فکر خواهد کرد. قلعه‌نویی هم مثل خود من از آن دسته آدم‌هایی نیست که مقابل تیم سابق خود بخواهد نقش بازی کند و قطعا با تمام وجودش برای دفاع از حیثیت خود و موفقیت تیمش تلاش می‌کند.

پیشکسوت فوتبال ایران در رابطه با تمدید قرارداد برانکو با باشگاه پرسپولیس گفت: به احترام برانکو و تیمش باید کلاه از سر برداشت. او پرسپولیس را از ته جدول به صدر رساند و از لحاظ ارائه فوتبال زیبا و تماشاگر پسند هم که برانکو تیمش را متحول کرد. حتی اگر پرسپولیس قهرمان لیگ نشود باز هم چیزی از ارزش‌های برانکو کم نمی‌شود. فقط یک خواسته از هواداران پرسپولیس دارم؛ اینکه آنها هیچ وقت این‌روزها را فراموش نکنند. پرسپولیس فصل پیش اصلا اوضاع خوبی نداشت اما مربی‌ای مثل برانکو آمد و این تیم را متحول کرد.

هاشمی‌نسب عنوان کرد: هواداران همیشه باید یادشان باشد که برانکو این تیم را دوباره به اوج رساند و امیدوارم در صورت ناکامی پرسپولیس در آینده شاهد این نباشیم که هواداران شعار « برانکو حیا کن پرسپولیس را رها کن»  را سر دهند. اتفاقی که پیش از این در پرسپولیس در مورد افراد دیگر شاهد بودیم و اصلا کار پسندیده‌ای نیست.

 

2051

نظرات کاربران
مرتضی24=4*6
دمت گرم مهدی خوب تنه به استقلالی ها زدی...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۲:۵۳
پاسخ
16
39
علی زاده
جناب هاشمی نسب کاملا به جا گفتند خصوصا که اشاره ای به بیانات و به تعبیر من خیانتهای بازیکنان سابق استقلال داشتن که نه بخاطر دو فصل قبل بلکه سالهاست بخاطر حسادت و توجیه نواقص کاری خودشان خیلی از عوامل و بازیکنان و حتی تماشاگران استقلال چه حرفها و خیانت ها به امیر قلعه نویی زده اند. الان واقعا تکلیف امیر خان چیست . آیا نتیجه بازی را فقط امیر قلعه نویی مشخص میکند و یا بازیکنان دیگر نقشی ندارند؟؟؟؟ حال به فرض اینکه امیر قلعه تمام تلاش خود را برا نتیجه گیری انجام دهد و به هر دلیل دیگری تیم نتوانست جلو استقلال نتیجه بگیرد چه؟ و اگر توانست استقلال را متوقف کند ایا چند هفته بعد تماشاگران پرسپولیس و خصوصااستقلال دیدشان نسبت به ایشان مثبت خواهد شد.؟؟؟الان نمیشود از طرفداران سرخابی ایراد گرفت ولی آیا این جوی که رسانه ها بر علی ایشان راه انداختند خود خیانت به قلعه نویی و در کل خیانت به فوتبال نیست؟؟؟ فصول قبل وقتی قبل از بازی با ملوان و با اس اهواز و با ذوب اهن صحبت از تبانی امیر قلعه نویی شد و اتفاقا در هر سه بازی نتیجه رو بالعکس پیش بینی ها واگذار کرد رسانه و کسانی که چنین مطلبی را پراکنده کردند عذر خواهی کردند و یا لا اقل دید ملت را نسبت به ایشون باز بدتر نکردند؟؟؟. خلاصه اینکه در تقابل قلعه نویی با استقلال خارج از هر نتیجه ای بازنده بزرگ بازی امیر قلعه نویی است.سالهاست که جز خیانت از طرف نزدیک ترین یارانش به ایشان ندیدم و دم نزدند و همه را به خدا واگذار کردند و چه خوب گفتند که چوب خدا صدا ندارد!!!!!!
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۶:۱۳
پاسخ
10
33
SASAN 6666
به نظرم اقای قلعه نوعی جوانمردانه بازی میکنه و کم کاری نمیکنه
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۳:۱۰
پاسخ
6
76
امجد
ايول بشرفت مهدي پرسپوليسي بخدا ماطرفداران پرسپوليس هنوزم دوستداريم بنظرم هركسي هم عليه توشعارميداد ازحرص علاقه به توبوده چون واقعا براي پرسپوليسيها محبوب بودي اميدوارم درتمام مراحل زندگيت موفق باشي
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۱:۲۵
پاسخ
24
56
بهروز
خونه خودش کدومه داداش, علی انصاریان هم رفت استغلال ولی کسی کاری باهاش نداره , این آغا رو یادتون رفته گل زد غش کرد....خودش هم میدونه تو پرسپولیوس جایی نداره...خوب میدونه, پرسپولیس جای آدمهای یکرنگ و یک رو هست
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۳:۳۴
6
8
محمود
از متنت مشخصه که هوادار قدیمی هستی برادر . این جمله ای که نوشته بودی ((هركسي هم عليه توشعارميداد ازحرص علاقه به توبوده )) خیلی خوب بود . شاید خیلی از جوون تر ها فقط یه اسم از مهدی هاشمی نسب شنیده باشند که یه روزی از پرسپولیس رفته به تیم رقیب . اما کسانی که اون روزها رو زندگی کرده باشن ، خیلی خوب یادشون میاد که اون روزها چه روزهایی بود . خیلی از ما ها آدمای 35 ، 36 سال به بالا هنوزم مهدی هاشمی نسب رو یه پرسپولیسی میدونیم . فرزندی که از خونه ی خودش انداختنش بیرون.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۰:۱۵
11
18
مهدی شانسپولیسی؟جوکه
مهدی عاشق استقلاله وما عاشق مهدی
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۲:۴۳
47
26