هافبک ملی پوش قراردادش را با پدیده فسخ کرد؛ ایمانی: کاری کردند که جدا شوم

هافبک ملی پوش قراردادش را با پدیده فسخ کرد؛ ایمانی: کاری کردند که جدا شوم

4987
13:56
06 دی 1396
هافبک ملی‌پوش پدیده خراسان که یکی از بهترین‌های این تیم در نیم‌فصل گذشته بود قراردادش را با سرخپوشان به صورت یک‌طرفه فسخ کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک ملی‌پوش پدیده خراسان که یکی از بهترین‌های این تیم در نیم‌فصل گذشته بود قراردادش را با سرخپوشان به صورت یک‌طرفه فسخ کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، اکبر ایمانی هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان پس از فسخ قراردادش با پدیده مشهد گفت: خود را مدیون رضا مهاجری می‌دانم، چرا که فوتبالم را احیا کرد، اما چاره‌ای برای جدایی از پدیده نداشتم.

اکبر ایمانی در مورد فسخ قرارداد یک‌طرفه خود با باشگاه پدیده خراسان گفت: با استفاده از بندی که در قراردادم با باشگاه پدیده داشتم، قراردادم را فسخ کردم. در این بنده آمده بود اگر باشگاه پدیده تا پایان نیم‌فصل 45 درصد از مبلغ قراردادم را پرداخت نکند می‌توانم در این مقطع قراردادم را یک‌طرفه فسخ کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا باشگاه پدیده این قدر راحت به او اجازه جدایی داده است، خاطرنشان کرد: من خودم شخصاً ارادت خاصی به آقای مهاجرانی دارم و اصلاً دوست نداشتم این اتفاق رخ دهد. به‌هرحال آقا رضا مرا به پدیده آورد و فوتبالم را احیا کرد. من خود را مدیون آقا رضا می‌دانم و از همین تیم پدیده به پیراهن تیم ملی هم رسیدم، اما وقتی مسئولان این باشگاه اهمیتی به خواسته من ندادند، دیگر چاره‌ای نداشتم. در یک ماه اخیر بارها به مسئولان باشگاه پدیده هشدار دادم که اگر مطالباتم را ندهید در نیم‌فصل می‌توانم با استفاده از بند اشاره شده جدا شوم، اما آنها این موضوع را جدی نگرفتند.

هافبک تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا حقیقت دارد تیم‌های اصفهانی پیشنهادات نجومی به شما داده‌اند؟، یادآور شد: من چکم برگشت خورده است و نیاز شدیده به پول دارم. باشگاه پدیده به تعهداتش نسبت به من عمل نکرد و از این‌رو مجبور شدم به پیشنهادات خوبی که به دستم رسیده بود، فکر کنم. طی امروز و فردا هم به یکی از این پیشنهادات رسیده پاسخ مثبت خواهم داد.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا به سپاهان خواهد رفت یا ذوب‌آهن، اظهار داشت: چهار تیم مرا می‌خواهند و به یکی از این تیم‌ها خواهم رفت.

از تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن به‌عنوان مقصد احتمالی هافبک جدا شده پدیده نام برده می‌شود.

 

 

 

 

 

2081

 

نظرات کاربران
قرمز سرور آبی
نمیدونم این سپاهان و ذوب آهنی ها این پول ها رو از کجا میارند، والله نه تماشاگر دارند نه اسپانسر درست و حسابی، از بیت المال هم که دارند استفاده می کنند و بازیکن تیمهای دیگر رو هوایی می کنند. کلا این دو تا تیم از این طریق هزینه می کنند. واقعا متاسفم. نمیگم تنها تیم خودمون که نگید طرفداری میکنم ، بلکه الآن در لیگ سه تا تیم استقلال پرسپولیس ، تراکتور هستند که از اسپانسر درآمدزایی می کنند، اما این دوتا تیم اصفهانی دیگه شورشو در آوردند. هم قیمت بازیکنان رو بالا می برند هم اینکه اینگونه بودجه هایی دارند.
۰۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۴:۲۳
پاسخ
16
21
زرد
شمااول بگو موضوع اون 100 میلیارد پول پرسپولیس چی بوده بعد بیا نطق کن...
۰۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۹:۲۵
6
12
احسان
ببخشید پس بدهی دویس میلیاردی سرخابی ها چجوری پرداخت شد که بتونن تو اسیا باشن ببخشید چجوری پرسپولیس و استقلال با سی میلیارد تیم بستن کدوم اسپانسری جز بیت المال دویس میلیارد پول میده
۰۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۷:۰۲
6
17
محمد سپاهانی
اول از همه که کل اصفهان هستا یه سپاهان دوم از همه این که سپاهان هزینش به عهده ی فولاد مبارکست یعنی اسپانسر می شه فولاد مبارکه بزرگترین کارخانه ی فولاد سازی خاورمیانه حالا می خوام بدونم اسپانسر تیم های پایتخت کیه غیر اینه که داره از جیب نردم می ره لطفا با عقل حرف بزنیم
۰۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۴:۱۳
9
12