هافبک نسف قارشی: سعی می‌کنیم با کنترل منشا و علیپور راه نفوذ پرسپولیس را ببندیم

هافبک نسف قارشی: سعی می‌کنیم با کنترل منشا و علیپور راه نفوذ پرسپولیس را ببندیم

1987
14:08
23 بهمن 1396
هافبک تیم فوتبال نسف قارس ازبکستان گفت: از منشا و علیپور شناخت داریم و سعی خواهیم کرد با کنترل آنها راه نفوذ پرسپولیس را ببندیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال نسف قارس ازبکستان گفت: از منشا و علیپور شناخت داریم و سعی خواهیم کرد با کنترل آنها راه نفوذ پرسپولیس را ببندیم.

به گزارش وب سایت نود، اودیلجان هامروبکوف در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس ایران - نسف قارشی ازبکستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: مسلماً همان‌طور که می‌دانید تیم ما جوان، اما پرانرژی و دونده است. ما سعی می‌کنیم فردا در بازی مقابل پرسپولیس با شرایط خوبی به میدان برویم و با امتیاز به خانه برگردیم.

وی در خصوص اینکه آیا از مهاجمان پرسپولیس شناخت دارد یا نه و با توجه به قدرت دفاعی نسف پیش‌بینی‌اش از بازی فردا چیست، گفت: از خط حمله پرسپولیس و دو بازیکن این تیم منشا و علیپور شناخت داریم. از اینکه آنها چگونه برای یکدیگر فضاسازی می‌کنند و با چه روشی به میدان می‌آیند با خبریم و سعی خواهیم کرد با کنترل آنها راه نفوذ پرسپولیس را ببندیم.

 

2051

نظرات کاربران
محمد
خیلی عااالی همین که بیشترین انرژی شون بذارن واسه کنترل این دو نفر بقیه راحت تر نفوذ میکنند. به امید پیروزی ارتش سرخ اسیا...
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸:۰۰
پاسخ
1
17
شهربابک
۳بر ۰ می بریم
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۷:۰۴
پاسخ
4
29
سرخ فام
ما گلزن زیاد داریم
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۸:۲۹
پاسخ
4
29