هاینکس: برای بازگشت نویر عجله نخواهیم کرد

هاینکس: برای بازگشت نویر عجله نخواهیم کرد

903
12:28
01 آذر 1396
یوپ هاینکس، سرمربی آلمانی باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که مانوئل نویر، دروازه بان 31 ساله این تیم تنها زمانی که به آمادگی صد در صد برسد مجوز بازگشت به میادین را پیدا خواهد کرد و برای استفاده از او عجله نخواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یوپ هاینکس، سرمربی آلمانی باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که مانوئل نویر، دروازه بان 31 ساله این تیم تنها زمانی که به آمادگی صد در صد برسد مجوز بازگشت به میادین را پیدا خواهد کرد و برای استفاده از او عجله نخواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، مانوئل نویر، دروازه بان اول بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپای فصل گذشته برابر رئال مادرید از ناحیه مچ پا دچار شکستگی شد و حتی ابتدای فصل بوندسلیگا را از دست داد. پس از بازگشت وی به میادین و پس از گذشت تنها دو هفته او مجددا از همان ناحیه دچار شکستگی شد تا حداقل نیم فصل اول را به صورت کامل از دست بدهد.

حالا یوپ هاینکس که همواره بر استفاده از بازیکنی که به آمادگی کامل رسیده است تاکید کرده است، بار دیگر اعلام نمود که در بازی دادن به مرد تاثیر گذار باواریایی ها عجله نخواهد کرد. به گزارش ESPN، هاینکس در حاشیه کنفرانس خبری پیش از بازی پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر اندرلخت بلژیک به خبرنگاران گفت:

او (نویر) طبق برنامه بازیابی پیش می رود. اما من همیشه از بازیکنانم حمایت کرده ام. تا زمانی که من اینجا حضور دارم هیچ بازیکنی وارد هیچ بازی ای نخواهد شد مگر اینکه کاملا آماده باشد و به همین دلیل است که از طرف من هیچگونه فشاری بر روی بازیکن قرار نخواهد داشت.

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ هم در خصوص شرایط دروازه بان اول تیم خود گفت:

مانوئل به زودی می تواند عصا را کنار بگذارد. دلیلی برای منفی بافی وجود ندارد. همه چیز همانطور است که پزشکان گفتند باید باشد است و طبق برنامه پیش می رود.

 

مصدومیت مجدد مانوئل نویر حواشی زیادی از جمله انتقاد به پزشک بایرن مونیخ و در نتیجه استعفای وی و گمانه زنی ها در خصوص تاخیر وی در بازگشت به میادین و تردید در خصوص میزان آمادگی او برای حضور در جام جهانی به همراه داشت.

1721

نظرات کاربران