هدایتی: استیل آذین هیچ بدهی بانکی ندارد

هدایتی: استیل آذین هیچ بدهی بانکی ندارد

6488
00:32
25 اردیبهشت 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - حسین هدایتی تاکید کرد در صورتی که احقاق حق شرکت استیل آذین در مورد مزایده سوم نتیجه ندهد در مزایده چهارم حضور پیدا می‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - حسین هدایتی تاکید کرد در صورتی که احقاق حق شرکت استیل آذین در مورد مزایده سوم نتیجه ندهد در مزایده چهارم حضور پیدا می‌کند.

به گزارش وبسایت نود به نقل فارس ، حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین و مشتاق به خرید باشگاه پرسپولیس  در صفحه اینستاگرام خود مطلب زیر را نوشت:

اولاً خوشحالم و تشکر می‌کنم از حسن ظن شما که جمع‌مان در این صفحه یک صد هزار نفری شد.

ثانیاً فردا استادیوم آزادی شاهد حضور هزاران سرخپوش پرسپولیسی است. روزی که بازیکنان با غیرت و متعصب تلاش خواهند کرد تا دل میلیون ها نفر هوادار عاشق را شاد و مسرور کنند. امیدوارم فردا روز ما باشد.

ثالثاً استتیل آذین ایرانیان از طریق قانونی به دنبال احقاق حق خود در مزایده سوم است که به حمد الله تا الان نتایج امیدوار کننده ای هم گرفته اند. چنانچه از این مسیر به حقوق خود دست نیابند با احترام به موازین قانونی و با برطرف نمودن سوءتفاهمات و اصلاح ساختار سهامداران که در تاریخ شانزدهم اردیبهشت صورت گرفته با قدرت در مزایده چهارم شرکت خواهند کرد. تاکید می‌کنم شرکت استیل آذین همچنین سهامداران و هیات مدیره آن هیچ گونه بدهی بانکی و غیر بانکی نداشته و فقط به تقاضای شما مردم و پیشکسوتان عزیز در این مزایده حضور یافته است امیدوارم بنده نیز با حضور در ورزشگاه در کنار شما به تشویق از تیم محبوبمان پرداخته و شاهد کسب یک پیروزی دیگر باشیم.

ضمناً در صورت پیروزی پرسپولیس با موافقت مسئولین پاداش ارزنده ای در نظر گرفته خواهد شد.

 

کد/2020

نظرات کاربران
حمید
سلام ، حاج حسین تعصب شما به پرسپولیس ثابت شده ،لیاقتش راداری ! مثلا" الکی ،من تعریف تو را کردم توهم صد میلیون ریختی به حسابم !!!
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۴:۳۷
پاسخ
17
8
اریا
درود بر شما جناب اقای هدایتی امیدواریم شما برنده مزایده باشید.ازشما بابت زحماتتون برای پرسپولیس نهایت تشکر راداریم .به امید برد پرسپولیس در دربی انشاالله
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۵:۰۶
پاسخ
4
13
مینا.فقط پرسپولیس
ممنون اقای هدایتی که به خواست هوادارا توجه دارین و از هیچ تلاشی دریغ نمیکنین,ما تا اخر حمایتتون میکنیم,داداشایی که میرین استادیوم فرداواسه حاج حسین سنگ تموم بزارین
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۰۶:۱۲
پاسخ
4
14
M03N%6
حاج حسین لطفا چندین بارهمه چیزو بررسی کنید تا بهونه ها روازبین برده باشین...دل هوادارباشماست حاجی..
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۳۵:۲۴
پاسخ
2
16
پیتبول
عشق منی، افتخار میکنم که پرسپولیسی ام
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۱۰:۱۰
پاسخ
4
20