هدایتی در یک قدمی خرید باشگاه پرسپولیس

هدایتی در یک قدمی خرید باشگاه پرسپولیس

49203
23:09
10 اردیبهشت 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت که شرکتی که پیشنهاد بیشتری برای خرید باشگاه پرسپولیس داده فیش واریزی مبلغ اولیه را در جلسه مزایده ارائه نکرده بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت که شرکتی که پیشنهاد بیشتری برای خرید باشگاه پرسپولیس داده فیش واریزی مبلغ اولیه را در جلسه مزایده ارائه نکرده بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، عبدالله اشرف‌ پوری‌حسینی درباره مزایده دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: یک متقاضی خرید باشگاه پرسپولیس و تنها متقاضی باشگاه استقلال در همان روز مزایده اعلام کردند پول اولیه را واریز نکرده‌اند و به همین دلیل تکلیف‌شان مشخص شد و از رقابت کنار رفتند.

وی ادامه داد: علی معظمی‌نیا خریدار باشگاه پرسپولیس گفت که پول را واریز نکرده و با 300 میلیارد تومان پرسپولیس را می‌خواهد. حرف او هیجانی و برآمده از دلی پاک بود اما قانون در این باره همه چیز را مشخص کرده است و او باید ابتدا مبلغ اولیه را واریز می‌کرد و با فیش پرداخت آن به جلسه مزایده می‌آمد.

پوری‌حسینی با اشاره به رقابت دو شرکت دیگر برای خرید باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: شرکتی که مبلغ 296 میلیارد تومان را پیشنهاده داده تنها شرکتی است که تمام مدارکش کامل بوده و فیش پرداختی را هم داشته است اما شرکت دیگر که مبلغ 298 میلیارد تومان پیشنهاد داده فیش پرداختی را به همراه نداشت.

رئیس سازمان خصوصی سازی در توضیح این موضوع اظهار داشت: نماینده این شرکت اعلام کرد که روز سه‌شنبه یعنی یک روز پیش از مزایده مبلغ اولیه را از کشور ترکیه واریز و حواله کرده اما به دلیل اینکه در خارج از کشور این کار صورت گرفته تا قبل از ساعت 16:30 روز سه شنبه این حواله «ننشسته» و پول منتقل نشده است. آنها گفتند برای احتیاط چک این مبلغ را داخل پاکت گذاشته‌اند.

پوری‌حسینی که با شبکه خبر گفت‌وگو می‌کرد ادامه داد: از نظر ما باید مبلغ اولیه تا روز سه‌شنبه واریز و فیش آن در جلسه مزایده ارائه می‌شد اما با این حال این شرکت تا روز یکشنبه آینده فرصت دارد مستندات و سند فیش واریزی تا روز قبل از مزایده را ارائه کند.

وی تصریح کرد: نظر من روشن است و جواب قانونی این موضوع را می‌دانم. قانون و مقررات همه چیز را مشخص کرده و همه چیز روشن است اما از آنجایی که نمی‌خواهم نظر شخصی‌ام را اعلام کنم همه موارد را به هیئت واگذاری گزارش می‌دهم و این هیئت عصر روز یکشنبه آینده تصمیم‌گیری خواهند کرد.

با وجود اینکه رئیس سازمان خصوصی‌سازی نامی از دو شرکت نبرد اما پیش از این اعلام شده بود شرکت استیل‌آذین که متعلق به حسین هدایتی است، مبلغ 296.666.666.666 تومان و شرکت بهنام پیشرو کیش مبلغ 298 میلیارد تومان را پیشنهاد داده‌اند اما با وجود مبلغ پایین‌تر، مدارک شرکت استیل‌آذین کامل‌تر بوده و شرکت بهنام پیشرو کیش فیش واریزی را نتوانسته ارائه کند و تا روز یکشنبه برای این کار فرصت دارد.

 

کد/2020

نظرات کاربران
SS
یعنی هیچ کی نیست استقلالو با این مبلغ بخره وای آبرومونو بردن.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۷:۱۷
پاسخ
0
1
مصطفی
اقای هدایتی تنها کسی مثل کریم باقری میتواند تیمی در خور نام پرسپولیس برای فصل بعد مهیا کند فقط یک توصیه برادرانه خدمت شما سرور گرامی فقط و فقط وفقط یک فوروارد گل زن تمام عیار حتما حتما حتما بخرید چون در ایران بعد از علی دایی گلزن نداشتیم ادینیهو تا حدودی که الان سنش رفته بالا ولی بازم اقای گل شد ممنون
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۳:۳۷
پاسخ
0
0
مهدی
خدا کنه پرسپولیس بیوفته دسته اهلش که همون حاج حسین خودمونه.درود به شرفش و درود به هم پرسپولیسیا<3
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۸:۰۱
پاسخ
0
0
آرمان
ولی آقای هدایتی پرسپولیس را میخرد. از استقلال جه خبر .
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۷:۱۳
پاسخ
2
11
Mobi666
امیدوارم همه جی به صلاح پرسپولیس تموم بشه به نظرم خیلی خوب میشه اگه اقای هدایتی بخرن ..... :)
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۶:۵۸
پاسخ
0
8
سامان
آقای آرمان اتفاقاً واسه پرسپولیس حاضرن انقدر پول بدن! ان شااله برای بقیه هم مشتری پیدا میشه :)
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۲:۱۴
پاسخ
4
20
وحیدامیدی
ای کاش هراتفاقی می افته به نفع پرسپولیس باشه.ما تواین دو سه سال اخیر اینقد پرسپولیس رو ضعیف دیدیم که داریم ازفوتبال زده میشیم.امیدوارم یکی دست این پرسپولیس روبگیره ودل هوا داراشو به دست بیاره.به امید موفقیت پرسپولیس!!
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۸:۵۳
پاسخ
1
16
ابوالفضل
آقا alireza بهشون فرصت داده نشده که تا یکشنبه فیش رو واریز کنند بلکه تا یکشنبه فرصت دارند که ثابت کنند قبل از مزایده فیش رو ریختند ولی اگر واریز نکرده باشند دیگه کاری نمی تونند بکنند
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۵:۱۹
پاسخ
0
23
داود اكبري نژاد
خدا خيرش بده حاج حسين هدايتي رو دمش گرم
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۵:۰۶
پاسخ
0
5
Nazanin
خدا كنه تا بوي پول هدايتي ب دماغ بعضيا ميخوره امثال درخشان و رهبريفر و پروين و عبدي و اين جماعت نيان مربي خوب خارجي بازيكنهاي با خانواده و با فرهنگ و خوبه داخلي و خارجي چه شود امثال صادقيان برگردن شهرشون
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۷:۴۷
پاسخ
2
12
حامی - مسی
به نظر من همه این خریدارها به جز حسین هدایتی فقط فیلم بازی کردن تنها یک نفر حاضره این پولو بده که من خیلی خوشبین نیستم چون با هیچ مترو معیاری این کار عاقلانه نیست امیدوارم این قضیه خصوصی سازی باعث سقوط بیشتر این دو تیم نشه
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۲:۳۲
پاسخ
13
51
ثریا پژوهان
حالا نوبت آقای حسین هدایتی است که اشتباهات باشگاه استیل آذین و گهر درود و ملوان را تکرار نکند که دست کم دو تای اول اشتباهات مرگبار بود. او با کمترین دخالت بعد از خرید باشگاه پرسپولیس می تواند بیشترین محبویت را بین هواداران باشگاه و تماشاگران تیم بدست آورد. دخالت های احتمالی او و عدم اطمینان به آدم های ورزشی مورد قبول هواداران وجهه خودش را مخدوش می کند. به نظر می رسد حق اوست که برنده مزایده باشد مبارک است. آقای هدایتی عزیز، درگیر امور اجرایی باشگاه نشوید، شان شما رعایت فاصله می طلبد.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۴۳:۲۵
پاسخ
3
67
Mohammad
ایشالا حق هدایتی هستش اگر بذارن..
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۲۳:۲۰
پاسخ
8
94
alireza
وای نکنه تا یکشنبه فیشو واریز کنن برنده شن !!!!!!!!!!!!!!!!!1
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۲۳:۲۰
پاسخ
21
62
علی پرسپولیسی
درود بر هدایتی پولدار
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۲۰:۴۱
پاسخ
9
86