هدف بعدی مسی؛ رسیدن به رکورد 643 گل پله

هدف بعدی مسی؛ رسیدن به رکورد 643 گل پله

3841
20:58
26 دی 1397
مسی در پی رسیدن به رکورد 643 گل پله در سانتوس برزیل است.

به گزارش وبسایت نود، لیونل مسی تاکنون موفق به زدن 575 گل برای بارسلونا در تمامی رقابت ها شده است و با رکورد گل های پله در باشگاه سانتوس که در طی 19 فصل به ثمر رسید، تنها 68 گل فاصله دارد.

با توجه به فرم لیونل مسی و روند گلهای او در سالیان اخیر، خیلی نمی تواند غیرقابل پیش بینی باشد که او طی 1-2 فصل آینده به رکورد پله هم برسد و رکوردی دیگر را در دنیای فوتبال به نام خود ثبت کند. همین چند روز قبل بود که او موفق شد به رکورد 400 گل در لالیگا برسد. شاید مسی بتواند حتی در همین فصل هم به رکورد 600 گل با یک تیم در فوتبال حرفه ای برسد. و آنوقت نوبت به شکستن رکورد پله می رسد. پله افسانه ای در طول 19 فصل برای سانتوس توانست 643 گل بزند.

مسی همین حالا هم موفق به عبور از 565 گل مولر برای بایرن مونیخ، 473 گل اوزه بیو برای بنفیکا و 450 گل رونالدو برای رئال مادرید شده است. مسی در 659 مسابقه توانسته رکورد خارق العاده 575 گل را به ثبت رساند. یعنی میانگین 0.87 گل در هر بازی. اگر با همین میانگین محاسبه کنیم. احتمالاً لیونل مسی در پایان فصل 2019-2020 یا ابتدای فصل 2020-2021 رکورد پله را هم پشت سر بگذارد.

شاید دو دهه قبل هیچکس فکرش را هم نمی کرد رکورد پله در سانتوس شکسته شود، اما مسی حالا روز به روز به این رکورد نزدیک و نزدیک تر می شود. و شاید وقتی مسی در بارسلونا بازنشسته شد و یا این تیم را ترک کرد، رکورد گل های او در این تیم، توسط هیچکس دیگری تکرار نشود و یا دهه ها طول بکشد که بازیکن دیگری بیاید و به رکورد گل های او در یک باشگاه برسد.

1878

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
با سرچی ک‌کردم‌ فهمیدم‌ک‌ پله ..در واقع ۱۰۰۰گل در دوران فوتبالش و‌ باشگاهیش زده و‌این‌امار ۶۴۳ گل ..درست نیس :-) البته ب نظرم‌ک‌محترمه !!:-) در ضمن ..رکورد کله بزنی ...‌عایا ‌افتخاری در تاریخ‌فوتبال محیوب میشه در تفاوت با جام‌جهانی برد ؟؟:-P پله با اقتدار ..بهترین فوتبالیشت تاریخ فوتباله ..و‌کسی ک‌در سن ۱۷سالگی.. تیم‌ملیشه یه‌ تنه قهرمان جهان کنه ..تابلو ک بهترین بازیکنه‌تاریخه :-) حتی مارادونا هم ادعا نکرد ک بهترین بازیکن تاریخه و‌بهتر ‌پله ..بعد مسی بخودش میگ من بهتره پله هستم‌؟؟ .:-) انگار ..همه‌چی ب گل زندنه .:-P برو جام‌جهانی ببر ..بعد ادعای بهترینی کن !!:-)
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۵:۳۶
پاسخ
51
10
Cr7-18
رکورد موفقیت(اونم به جز ۹۰درصد بازیهای مهم)فقط وفقط وفقط تویک تیم روهم داره !Hala Cr7 !Hala madrid¡
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۹:۳۸
پاسخ
42
6
بارسلونا❤
همون موقع هم پله عمرش به سر میرسه ... نمیمیره و میبینه یکی رکوردش رو میشکنه ... اونایی که میگفتن کسی به گرد پله هم نمیرسه ، کجان ؟؟ .... درواقع آیندگان قضاوت خواهند کرد که گل زدن به تیمهای سطح اول اروپا سخت‌تر بود یا گلبارون کردن یه مشت کشاورز در برزیل ؟ .. رئالیا اینقدر طعنه نزنید .. این روزها از بازی‌های مسی لذت ببرید ... چون مطمئنم تا وقتی که زنده هستید هرگز بازیکنی مثل مسی رو نخواهید دید
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۰:۴۶
پاسخ
8
48
۷۷
تو خواب به نظر مک یه تیم دیگه ۱۰ گل بزنه هزار کل محسوب میشه واسش و اگه قهرمانی لیگ برتر تو کارنامت نباشه کارنامت ناقصه
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵:۱۸
پاسخ
54
11
بارسلونا❤
لیگ برتر یه سطح پایینتر از لالیگاست ... لالیگا اسمش روشه
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰:۴۰
12
25
سلطان کریس
هروقت توبازی‌های ملی تونست یک تنه تیمشو به جام برسونه درسته مثل کریس مثل مارادونا مثل پله
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۴:۵۰
پاسخ
80
21
بارسلونا❤
خخخخخ ... شماها از رو نمیرید و خجالت نمیکشید واقعا ؟؟؟ پنالدو یه تنه پرتغال رو قهرمان کرد ؟؟ اصلا پرتغال حقش قهرمانی هم نبود ... یعنی مسخره‌ترین قهرمانی تاریخ بود ... تازه رونالدو که خودش تماشاگر سخت‌ترین بازی پرتغال بود :)))
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴:۲۹
6
41
روانپزشک
انصافا کریس با مصدومیتش باعث شد پرتغال قهرمان بشه. اگه رونالدو بازی میکرد قهرمان نمیشدن! پس نتیجه میگیریم رونالدو یک تنه پرتغال رو قهرمان کرد! همچنین الان که تصمیم گرفته تو لیگ ملتهای اروپا هم بازی نکنه به نظرم کمک زیادی به تیم ملیش کرده و ممکنه یک تنه با تصمیم انصراف از بازی های ملی باعث قهرمانی پرتغال بشه! چون واقعا پرتغال قبل از رونالدو یکی از قدرت های اروپا بود و با ورود رونالدو ضعیف و ضعیفتر شد و الان هم که کهولت سنی گرفته پرتغال داره به روزهای اوجش برمیگرده
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۹:۴۶
14
51
حامد مسی عشق آرژانتین
همه‌ی رکوردها از آن مسی خواهد شد. اگه همینطوری ادامه بده تقریبا تمام رکوردهای تاریخ رو در اختیار خواهد گرفت.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶:۲۹
پاسخ
15
63