هرتابرلین 2-0 بایرن مونیخ؛ شکست غیرمنتظره در برلین

هرتابرلین 2-0 بایرن مونیخ؛ شکست غیرمنتظره در برلین

1497
23:53
06 مهر 1397
بایرن مونیخ باز هم در بوندس لیگا امتیاز از دست داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بایرن مونیخ باز هم در بوندس لیگا امتیاز از دست داد. 

به گزارش وبسایت نود، بعد از تساوی ابتدای هفته در مقابل آگزبورگ، این هفته نیز مونیخی ها در مقابل برلین نتیجه مناسبی نگرفتند و با شکست هفته ششم را به پایان رساندند.

در آغاز هفته ششم بوندس لیگا، هرتابرلین در ورزشگاه خانگی خود میزبان بایرن مونیخ بود. تیم کواچ که ابتدای هفته دو امتیاز حساس را در خانه از دست داده بود، به دنبال کسب برتری در برلین بود. یاران کواچ اگرچه در طول مسابقه از نظر تملک توپ و شوت های به سمت دروازه نسبت به حریف برتری داشتند ولی سهمی از این مسابقه نبردند.

دو گل میزبان در نیمه اول، بی پاسخ ماند و بایرن مونیخ با قبول شکست 2-0، سه امتیاز این مسابقه را از دست داد. در این مسابقه ابتدا در دقیقه 22 بود که روی خطای بواتنگ، میزبان صاحب پنالتی شد، ایبشویچ پشت توپ ایستاد و با یک ضربه تمام کننده بازی را 1-0 کرد. در ادامه نیمه اول، و پیش از پایان نیمه نخست ضربه بعدی وارد شد. یک حرکت تیمی از جناح راست و یک پاس رو به عقب از سوی لازارو، با ضربه دیدنی دودا به سقف دروازه همراه شد و برلینی ها به گل دوم رسیدند.

بایرن مونیخ در نیمه دوم، با وجود حضور مولر، واگنر و نبری نتوانست به توفیقی برسد و با شکست زمین مسابقه را ترک کرد تا بعد از 4 برد، حالا 5 امتیاز را در دو هفته از دست داده باشد.

1878

نظرات کاربران
کاربر
متاسفانه امسال با مدیریت بد و نخریدن بازیکن فصل خوبی نخواهد بودشاید بوندسلیگا هم قهرمان نشیم
۰۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰:۳۹
پاسخ
4
3
محمد
سره چه حسابی اینو مربی بایرن کردن عجیبه
۰۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۱:۳۷
پاسخ
4
4
عارف 2000
باریکلا هرتابرلین
۰۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۵:۱۵
پاسخ
8
21
آتوسااااا
بعد یوپ هاینکس کبیر ، مربی دیگه ای به درد بایرن الان نمیخوره . اگه ناداوری نبود ، هاینکس با بایرن 3 قهرمانی چمپیونز لیگ داشت
۰۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۱:۰۲
پاسخ
18
20