هر آنچه که باید از نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا بدانید

هر آنچه که باید از نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا بدانید

4262
21:34
12 آذر 1397
قرعه کشی لیگ ملت های اروپا انجام شد و طبق قرعه سوئیس به مصاف پرتغال و انگلیس به تقابل با هلند می رود.

به گزارش وبسایت نود، روز دوشنبه سوم دسامبر در هتل شلبورن دوبلین قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا انجام شد و چهار تیم حاضر در این مرحله رقبای خود را شناختند. طبق قرعه کشی انجام شده پرتغال - سوئیس در نیمه نهایی به مصاف هم می روند و انگلیس و هلند نیز دیگر بازی نیمه نهایی را برگزار خواهند کرد. به بهانه قرعه کشی پلی آف این لیگ، نگاهی داریم به مرحله نیمه نهایی این مسابقات:

انگلیس در گروه چهارم از سطح آ مسابقات قرار داشت و توانست در روز پایانی با برد مقابل کرواسی، بالاتر از اسپانیا و کرواسی قرار گیرد و به عنوان تیم نخست به پلی آف راه یابد. هلند هم با کسب تساوی در لحظات پایانی مقابل آلمان، توانست فرانسه و آلمان مدعی را پشت سر گذاشته و به عنوان تیم صدرنشین گروه خود راهی پلی آف شود.

پرتغال در گروه سوم، با اقتدار بالاتر از ایتالیا و لهستان قرار گرفت تا میزبان بازی های پلی آف شود. سوئیس هم در یک شب به یادماندنی توانست بازی 2-0 باخته را با برد 5-2 عوض کند و بالاتر از بلژیک قرار گیرد و به نیمه نهایی برسد.

پرتغال - سوئیس (ورزشگاه دراگو پورتو - روز 15 خرداد ساعت 23 و 15 دقیقه)

هلند - انگلیس (ورزشگاه آلفونسو هنریکس گیمارش - روز 16 خرداد ساعت 23 و 15 دقیقه)

فینال و رده بندی: روز 19 خرداد 1398

دیدار اول نیمه هایی بین پرتغال و سوئیس برگزار می شود و دیدار دوم بین انگلیس و هلند انجام خواهد شد. دیدار اول در روز ۱۵ خرداد سال ۹۸ در پورتو و دیدار دوم در روز ۱۶ خرداد در گیمارش برگزار می شوند. 19 خرداد 98 نیز از ساعت 17 و 30 دقیقه به وقت تهران بازی رده بندی و سپس ساعت 23 و 15 به وقت تهران بازی فینال برگزار می شود.

ورزشگاه های دراگو پورتو با ظرفیت 50 هزار نفر و ورزشگاه آلفونسو هنریکس گیمارش با 30 هزار نفر ظرفیت، میزبان بازی های نهایی خواهند بود.

چهار تیم حاضر در این مرحله هر یک به خاطر صعودشان 4.5 میلیون یورو کسب کرده اند. در عین حال برای تیم های اول تا چهارم جوایز مجزایی تعیین شده است. تیم قهرمان اولین دوره لیگ ملت های اروپا 6 میلیون یورو دیگر نصیبش خواهد شد. تیم دوم 4.5 میلیون یورو و تیم های سوم و چهارم به ترتیب 3.5 و 2.5 میلیون یورو به دست می آورند.

 

1878

نظرات کاربران
V
بازی تو پرتغال.... آسونترین تیم هم میخوره به پرتغال... خودتون قضاوت کنید.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴:۵۹
پاسخ
32
23
روانپزشک
علی ۴۴۴ من هرچی بازی های رو پرتغال رو نگاه کردم رونالدو رو ندیدم. شما دیدی؟ پرتغال همیشه از قدرت های اروپا بوده چه قبل و چه بعد رونالدو پس طرفدارهای رونالدو نیان بنویسن رونالدو یک تنه پرتغال رو میبزه بالا. چون تو این بازیها ثابت شد. پرتغال بدون رونالدو هم خیلی قدرتمنده چون بازیکنهای خیلی خوبی داره
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰:۱۳
4
5
علی 444
چه ربطی داره اخه؟هر 4تاشون تو 1 سطحن تازه سوییس از انگلیس که قویتره.رونالدو بد میسوزونه ادما رو
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶:۵۸
13
18