هر نیمه یک گل برای پرسپولیس؛ دو قلوهای افسانه‌ای

هر نیمه یک گل برای پرسپولیس؛ دو قلوهای افسانه‌ای

13562
18:17
22 شهریور 1397
پرسپولیس حضور دوباره در رده دوم جدول را بیش از هر چیز، مدیون مصدومیت کمال و رسن و تغییرات اجباری برانکوست

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس حضور دوباره در رده دوم جدول را بیش از هر چیز، مدیون مصدومیت کمال و رسن و تغییرات اجباری برانکوست.

به گزارش وبسایت نود، فصل پیش قرار بود گادوین منشا، جای علیپور را در ترکیب اصلی پرسپولیس بگیرد و زوجی رویایی با مهدی طارمی بسازد. آرزویی که محقق نشد و منشا حتی بعد از محرومیت طارمی هم نتوانست جای ثابتی در ترکیب پرسپولیس پیدا کند. برانکو به نعمتی جلوتر از امیری و احمدزاده، اعتقاد بیشتری داشت اما ادامه نیمکت نشینی او در فصل جدید، به یک علامت سوال بزرگ در پرسپولیس تبدیل شده است.

پرسپولیس این فصل در بیشتر بازی‌ها، با یک مهاجم بازی کرده و سیامک نعمتی، نزدیک به علیپور در خط حمله حضور دارد. برانکو با وجود نمایش نه چندان خوب تیمش در خط حمله و ناکامی رسن و عالیشاه در موقعیت‌سازی، حاضر نشده زیاد به منشا اعتماد کند و در دقایق کمی، از زوج علیپور و منشا در خط حمله و سیستم دو مهاجم هدف در ترکیبش استفاده کرده است. با این حال، آمار پرسپولیس در این فصل نشان می‌دهد که پرسپولیس، فقط زمانی خطرناک بوده که علیپور و منشا کنار هم در خط حمله حضور داشته‌اند.

تا قبل از بازی دیشب پرسپولیس و نساجی، تنها مسابقه‌ای که منشا بیشتر از 30 دقیقه در ترکیب بود، به مسابقه با فولاد مربوط می‌شد که مصدومیت زودهنگام کمال کامیابی‌نیا برانکو را مجبور کرد منشا را به زمین بفرستد. پرسپولیس در آن مسابقه، سه گل زد و بهترین برد فصل را بدست آورد. دیشب هم پرسپولیس بخاطر مصدومیت رسن، با دو مهاجم و زوج علیپور و منشا وارد زمین شد و با زدن دو گل به نساجی، روزهای ناکامی‌اش را تمام کرد.

در 6 بازی پرسپولیس در این فصل لیگ برتر، 318 دقیقه تیم برانکو بدون زوج علیپور و منشا، یعنی با یک نفر از آن‌ها بازی کرده است. پرسپولیس در این 318 دقیقه، دو گل زده و دو گل خورده و نتوانسته آمار خوبی به جا بگذارد. با این آمار، پرسپولیس حتی نمی‌توانست در نیمه بالای جدول حضور داشته باشد. در طرف مقابل 222 دقیقه، علیپور و منشا در زمین کنار هم بوده‌اند. دقایق کمتری که پرسپولیس در آن 5 گل زده و حتی یک بار هم گل نخورده است. شاید رتبه دوم جدول را تیم برانکو بیش از هر چیز، حاصل همین دقایق باشد.

فعلا سرمربی پرسپولیس، علاقه‌ای به تغییر بازیکنان و بازگشت به سیستم لوزی لیگ شانزدهم ندارد اما این روند زوج منشا، می‌تواند نظر او را عوض کند. برانکو نشان داده سخت تغییر نظر می‌دهد اما اگر پرسپولیس با زوج علیپور و منشا به گلزنی پرتعداد ادامه دهد، سرمربی هم آماده یک فرصت جدید به آن‌ها خواهد بود.

 

22330

نظرات کاربران
دخی قرمز
عاااشق پرسپولیسس و برانکوم ک با این محرومیت چجوری تو جدولیم اما تیمای دیگه با خریدای میلیاردی.... ادمین جان لطفا...
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۸:۰۲
پاسخ
4
94
پرسپولیسسس
اگر برانکو بجای رسن نعمتی رو به ضلع بالای لوزی انتقال بده و منشا رو بزاره نتیجه میگیره ولی حیف ک برانکو ب منشا اعتماد نداره . ادمین لطفا...
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳:۵۵
پاسخ
71
30
حمید
امیدوارم یکم رو اعتماد به نفس طاهر خانی کار بشه دیروز تا توپ میومد دستش میداد عقب تکنیکش خوبه روش کار بشه بازیکن خوبیه
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰:۵۵
پاسخ
0
130
kamran
فصل قبل هم وقتی باهم بودن همه رو درو کردیم و علیپور آقای گل شد.
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵:۴۲
پاسخ
0
132
ایدا سادات قیطریه 1380
پرسپولیس قهرمان
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱:۳۱
پاسخ
5
136
شازده آبی
این ینی همون شانسی نتیجه گرفتن
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹:۴۲
پاسخ
324
26
پرسپولیسی
این یعنی سوزش دوست عزیز
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۲:۱۸
2
122
دوچرخه سواران هیرو دسته سومی
اولین نظر از ششیششتایی برانکو بد سوزوندت
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰:۰۱
3
130
دختر عشقپولیسی
شازده کوچولو میدونم توم مث بقیه شیشتقلالیا خیلی درگیر سرورتی ولی الان بهتره ب فکر دوحه و بغداد باشی :/ بشین دست ب دعا شو ک دوباره تحقیر نشین
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۸:۳۲
4
150
اندی
کامنت شما یعنی همون سوزش
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸:۱۴
3
146
۶۶
دوغتوبنوش
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸:۰۹
3
146
The most RED
آخه شیــــش تــایی بی منطق(بلانسبت هواداران محترم استقلال) ما اگه شانس داشتیم 7 تا توپ به تیرک نمی زدیم و الان اول بودیم.
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۴:۰۴
5
177
6*4
هیسسسس ته جدولی :)
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵:۳۴
4
186
پرسپولیس قهرمان جام در جام آسیا
شما هم اگه میتونید به السد 4 تا بزنید و گل نخورین و شانسی صعود کنید صعود کنید استقلال در لیگ امسال 5 بازی 1 برد 4 تساوی حالا کی بیشتر شانس داشته که نباخته؟
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۳۸
6
193
ترکمن
آره، شانسی 3 فصل گذشته پایان فصل صدرنشین لیگ بود
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵:۱۵
5
232