هشت رکوردی که توسط گواردیولا در منچسترسیتی شکسته‌شد

هشت رکوردی که توسط گواردیولا در منچسترسیتی شکسته‌شد

3605
13:17
26 اردیبهشت 1397
وبسایت رسمی برنامه نود - پپ گواردیولا، مربی منچسترسیتی فصلی رویایی را در لیگ برتر انگلیس داشت. او نه تنها قهرمان شد بلکه هشت رکورد را شکست.

وبسایت رسمی برنامه نود - پپ گواردیولا، مربی منچسترسیتی فصلی رویایی را در لیگ برتر انگلیس داشت. او نه تنها قهرمان شد بلکه هشت رکورد را شکست.

به گزارش وبسایت نود، مهمترین رکورد مربوط به رکورد امتیازهای تاریخ لیگ انگلیس بود. هیچ تیمی در تاریخ به رکورد 100 امتیاز در یک فصل نرسیده بود. دومین رکورد مربوط به اختلاف با تیم دوم بود. در طول تاریخ هیچ تیمی نتوانسته بود فصل را با اختلاف 19 امتیازی با تیم دوم به پایان برساند.

رکورد دیگری که توسط گواردیولا شکسته شد، مربوط به کسب 32 برد در یک فصل بود که 16 برد در خارج از خانه به جای گذاشتند. رکورد 18 برد پیاپی دیگر رکوردی است که توسط مربی اسپانیایی ثبت شد. آنها از 26 آگوست و بازی مقابل بورنموث تا 27 دسامبر و تقابل با نیوکاسل همه بازیهایشان در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

دیگر رکورد ثبت شده توسط گواردیولا مربوط به رکورد تعداد گل در یک فصل لیگ برتر با 106 گل بود. از طرفی این تیم به تفاضل گل مثبت 79 دست پیدا کرد که از این حیث هم بهترین رکورد تاریخ لیگ برتر را از آن خود کرد. هشتمین رکورد ثبت شده توسط تیم گواردیولا نیز مربوط به رکورد تعداد پاس بود که آنها در یکی از بازیها به رکورد شگفت انگیز 904 پاس موفق در یک بازی رسیدند.

1140

نظرات کاربران
بارسلونا❤
یعنی با این همه رکورد ، دیگه هیچ حرف و بهانه‌ای برای هیچ تیم و هیچ مربی و هیچ طرفداری باقی نزاشت .... باید به افتخار این مربی ایستاد و تشویق کرد ... مطمئن باشید اگه سیتی تمام انرژی و قدرتشو صرف لیگ‌قهرمانان میکرد و لیگ‌برتر رو بیخیال میشد ، به‌راحتی هرچه‌تمامتر قهرمان میشدند (با اینکه خودم لیورپولی‌ام) ولی به گفته‌ی خود پپ ، لیگ‌برتر باارزشتر از سی‌اله چون خیلی سخت‌تره
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱:۲۹
پاسخ
6
29
Ho3ein
نه دادچ تا اونجايي كه همه يادشونه شما يه غارسايي كامبك خور بودي " رم " تااااماااام Hala madird hala cr7
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸:۵۷
17
5
پرستار مستاجر
اونوقت یه روانپریش میاد همیشه از گواردیولا انتقاد میکنه و میگه فقط با بازیکنای بزرگ بلده نتیجه بگیره!!! ( ادمین جان روز بخیر )
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۵۶
پاسخ
3
35
e
ولی ولی پپ تو لیگ های چند قطبی و جذاب نمیتونه موفق باشه : )
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲:۳۱
پاسخ
29
10
ابوالفضل
۹۰۴ پاس یاااااا علیییی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸:۲۶
پاسخ
2
37
nader
آیا رکوردشکنی با تیمی که همه اشون ستاره هستن سخته؟؟؟؟ بنظر منکه نه!! اما بهرحال حرفیکه زیدان در مورد لیگ قهرمانان زد رو فراموش نکنیم! در تیم های ملی بزرگترین کار بردن جام جهانیه و در عرصه باشگاهی بزرگترین کار قهرمانی در چمپیونزلیگ!! قهرمانی چمیونزلیگ نیم میلیارد دلار سود ناشی از اسپانسر برای فصل اینده رو به ارمغان میاره اما قهرمانی در لیگ برتر چی؟؟؟؟
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱:۱۳
21
7