هشدارهای فیفا قبل از دیدار ایران و عراق

هشدارهای فیفا قبل از دیدار ایران و عراق

9096
22:28
22 آبان 1398
فدراسیون بین‌المللی فوتبال قبل از دیدار حساس عراق برابر ایران هشدارهایی به هواداران داد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از السیاسیه، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 قطر تیم ملی فوتبال عراق به مصاف ایران می‌رود.

این دیدار در امان اردن برگزار می‌شود چرا که فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) به خاطر اعتراضات و ناامنی‌های که در عراق وجود دارد برگزاری بازی در این کشور را ممنوع کرد.

در همین زمینه فیفا نسبت به هر گونه عمل سیاسی به هواداران و بازیکنان هشدار دارد.

سایت اسپورت عراق خطاب به هواداران عراقی نوشت: وارد کردن هر گونه پرچم و یا دست نوشته به استثنای پرچم عراق ممنوع است.

هم‌چنین ناظر بازی در انتظار موافقت فیفا با یک دقیقه سکوت و خواندن فاتحه برای قربانیان تظاهرات اخیر عراق است.

فیفا در همین حال با بستن بازوبند مشکی برای تیم ملی عراق مخالفت کرد و 3350 نیروی امنیتی قرار است که امنیت این بازی را تامین کنند.

این دیدار درحالی برگزار می‌شود که تیم ملی فوتبال عراق با 7 امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد و ایران هم با 6 امتیاز در رده سوم است.

4416

نظرات کاربران
لیورپول خوزستان
ان شاالله امروز با امید به خدا و تعصب بچه‌ها و ترکیب بیرانوند غفوری محمدی کنعانی گنجی -ابراهیمی و شجاعی -ترابی و طارمی و قلی زاده و کمی حوصله و حرفه ای گری و به دور از حاشیه بازی را می بریم.
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۱:۳۲
پاسخ
4
0
مجید
بدون شک بازیکنان تیم عراق بیشترازبازیکنان مااسترس دارن چون تیم عراق خودش راآماده بازی دربصره میدیدامایدفه مجبورشدن برن کشوردیگری بازی کنن واین خوش یک پوئن مثبت برای تیم ماهستش.اگربازیکنانمون فقط دنبال حاشیه نرن وباهرسوت داوربسمتش هجوم نبدن ب احتی عراق رابااختلاف دو سه گل میبریم.کیروش کجایی که یادت بخیر.بابودن کیروش خیالم بابت رویارویی باهمه حریفان آسیایی راحت بودوبه قول معروف آب توی دل کسی تکون نمیخوردامادوباره اماواگرهاشروع شدوبحرین شکستمون داد.ویلموتس که همش ونبال پولش میگرده.کیروش درسته نق میزدبرای حقوقش اماهرگزتیمس رارهانکردوبیشترازحقوقش برای تیم ملی وامکانات تیم نق میزد
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۳:۲۵
پاسخ
1
5
محمد هادی
یک اطلاع رسانی هیچی از فدراسیون ندیدیم والا فیفا بیشتر برامون فعالیت می‌کنه تا فدراسیون خودمون مگر اینکه فیفا برامون یک کاری بکنه
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳:۰۹
پاسخ
0
165
❤فرهاد❤
اگه بازی با عراق رو نبریم بدترین شروع بازی های مقدماتی تو 10 سال اخیر رو رقم زدیم.... من استرس دارم
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۲:۱۰
پاسخ
5
140