هشدار سازمان لیگ به فولاد و تراکتورسازی

هشدار سازمان لیگ به فولاد و تراکتورسازی

1372
13:40
05 اردیبهشت 1394
رئیس روابط بین الملل سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: نتیجه دیدارهای تشریفاتی در لیگ قهرمانان آسیا هم در کسب سهمیه آن کشور در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا تاثیرگزار است.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس روابط بین الملل سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: نتیجه دیدارهای تشریفاتی در لیگ قهرمانان آسیا هم در کسب سهمیه آن کشور در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا تاثیرگزار است.

به گزارش وب سایت نود و  به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، محمدرضا کسرایی افزود: با توجه به اینکه دیدار آخر تیم‌های تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا 2015 به دلیل حذف این دو تیم، جنبه تشریفاتی دارد و با عنایت به سیستم جدید امتیازدهی و تعیین سهمیه کشورها در لیگ قهرمانان آسیا، پیروزی نمایندگان کشورمان در کسب سهمیه فصل 2018-2017 تاثیرگزار خواهد بود.

این مقام مسئول ادامه داد: همچنین با توجه به ماده 75 آیین نامه لیگ قهرمانان آسیا، کسب هر برد در لیگ قهرمانان آسیا چهل هزار دلار پاداش برای تیم به همراه دارد.

کسرایی افزود: با توجه به موارد فوق، امیدوارم تیمهای پرسپولیس و نفت بتوانند با کسب امتیازهای لازم در دیدار پایانی بتوانند به مرحله بعد صعود کرده و تیمهای فولاد خوزستان و تراکتورسازی هم با ارائه یک بازی خوب و کسب امتیاز، بتوانند به کشور ما برای کسب سهمیه کامل در سال آینده کمک کنند.

وی در پایان گفت: طبق آخرین مصوبه هیات اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا، سهمیه‌های فصل 2016-2015 و 2017-2016 همان حداکثر سهمیه 1+3 است و مجددا AFC براساس نتایج تیمهای باشگاهی در لیگ قهرمانان آسیا، سهمیه دو سال بعد آن را مشخص خواهد کرد.

 

2051

نظرات کاربران
maghsuod
شما به فکر اینا نباشین فقط به بازیکنای سرباز کشور اجازه بازی بدین هر چند دیگه دیر شده، با این بی برنامگی شما بزرگواران هستش که چنین امتیازایی گرفته میشه.
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۳۰:۱۸
پاسخ
0
1