هشدار کاپلو به رئال مادرید: ناپولی می تواند مادریدی ها را نابود کند

هشدار کاپلو به رئال مادرید: ناپولی می تواند مادریدی ها را نابود کند

905
15:12
24 بهمن 1395
فابیو کاپلو، مربی ایتالیایی سابق تیم هایی نظیر رئال مادرید و رم، به بازیکنان و مربی تیم سابق خود در آستانه دیدار با ناپولی در دور یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هشدار داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - فابیو کاپلو، مربی ایتالیایی سابق تیم هایی نظیر رئال مادرید و رم، به بازیکنان و مربی تیم سابق خود در آستانه دیدار با ناپولی در دور یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هشدار داد.

به گزارش وبسایت نود، دو تیم رئال مادرید و ناپولی چهارشنبه شب در دور رفت مرحله یک هشتم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم خواهند رفت. به همین دلیل، فابیو کاپلو، سرمربی سابق رئال مادرید به سران تیم سابق خود هشدار داد که اگر مشکلات دفاعی تیم خود را برطرف نکنند، بازیکنان ناپولی و خصوصا دریس مرتنز آن ها را نابود خواهند کرد.

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، رئال مادرید شنبه شب به مصاف اوساسونا رفت که در پایان توانست با نتیجه 3 بر1 میزبان خود را شکست دهد و با دو بازی کمتر نسبت به بارسلونا در رده اول قرار گیرد. اما با این حال مشکلات خط دفاعی رئال کاملا آشکار بود و کیلور ناواس دو بار دروازه رئال مادرید با واکنش های بسیار خوب نجات داد. کاپلو نیز معتقد است که اگر آن ها مشکلات دفاعی خود را رفع نکنند، در مقابل خط حمله قدرتمند ناپولی دچار مشکل خواهند شد.

وی طی مصاحبه ای با Fox Sports Italia، در ای خصوص گفت:

 

تکرار اشتباهات دفاعی رئال مادرید در بازی با اوساسونا برابر ناپولی دقیقا باب طبع ناپلی خواهد بود و آن ها را به چیزی که می خواهند می رساند و آن ها، بخصوص مرتنز را در موقعیت گل قرار خواهد داد. سبکی که او می دود و به سمت دروازه هجوم می برد می تواند او را بار ها در مقابل دروازه رئال مادرید قرار دهد و با ناواس تک به تک کند. سرخیو راموس مانند همیشه نبود و بسیار پر اشتباه ظاهر شد.

دانیلو هم با مصدومیت در بازی مقابل اوساسونا به گرت بیل در لیست مصدومین رئال مادرید پیوست، اما انتظار می رود که در مرحله برگشت حضور داشته باشند.

4416

نظرات کاربران