هفته ای سرنوشت ساز برای رونالدو و یوونتوس

هفته ای سرنوشت ساز برای رونالدو و یوونتوس

4060
13:34
18 تیر 1397
یوونتوس همچنان دست از تلاش برای جذب رونالدو برنداشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - یوونتوس همچنان دست از تلاش برای جذب رونالدو برنداشته است.

به گزارش وبسایت نود، اسکای ایتالیا گزارش می دهد گفتگوها بین مندز و یوونتوس همچنان در جریان است و بیانکونری نسبت به جذب رونالدو خوشبین است. این درشرایطی است که ستاره پرتغالی اکنون همراه خانواده اش برای تعطیلات در یونان حضور دارد.

مندز همچنان به یوونتوسی اطمینان خاطر داده که رئال مادرید روی توافقی که بین دو طرف صورت گرفته پایبند می ماند و اجازه می دهد تا رونالدو با مبلغی در حدود 100 تا 120 میلیون یورو رئال مادرید را ترک کند.

به این ترتیب، هفته آینده می توانست برای پرونده رونالدو - یوونتوس سرنوشت ساز باشد. یوونتوس منتظر آن است تا داستان رئال مادرید - رونالدو تمام شود و سپس به طور رسمی برای جذب این بازیکن وارد عمل شود. آن ها سخت شرایط را زیرنظر گرفته اند و اگرچه با رونالدو برای جزییات شخصی قرارداد توافق کرده اند ولی همچنان بیم آن را دارند تا پرز وارد عرصه شود و همه چیز را خراب کند.

1878

نظرات کاربران
nerazzuri
با اینکه رونالدو بیاد یووه قوی تر میشه ، ولی برای فوتبال ایتالیا و کالچیو هم خیلی خوبه . بازیکنای تاپ دیگه هم به فکر حضور تو سری عشق میشن و فکر کنم ما اینتری ها هم باید خوشحال باشیم . به امید تکرار سه گانه تاریخی افعی ها
۱۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱:۲۱
پاسخ
8
20