هفته بیست و پنجم لیگ برتر از نگاه دوربین؛ چطوری، سپاهان؟

هفته بیست و پنجم لیگ برتر از نگاه دوربین؛ چطوری، سپاهان؟

13419
17:07
25 فروردین 1398
آن هوادار سپاهانی که اقدام به پرتاب گوجه کرد شاید بیشتر از پاتوسی در باخت تیمش نقش داشته است.

به گزارش وب‌سایت نود، هفته بیست و پنجم لیگ برتر هم به پایان رسید و پرسپولیس از غفلت مدعیان دیگر بهترین استفاده را کرد و باز هم شانس بالابردن جام را برای خود بیشتر از رقیبانش کرد. اتفاقی که به موضوع تکراری لیگ در چند سال اخیر تبدیل شده است. 

سپاهانی‌ها شاید در آینده از گوجه‌فرنگی به عنوان یکی از خوراکی‌هایی که خاطرات بدی از آن دارند نام ببرند. به هر حال گوجه‌فرنگی که به از دست رفتن یک جام منجر شود قطعا منفور است! آن هوادار سپاهانی که اقدام به این کرد و باعث وبانی اعلام 7 دقیقه وقت اضافه شد شاید بیشتر از پاتوسی در لیز خوردن امتیاز و به دنبال آن جام از دستان قلعه‌نویی مقصر باشد. 

دستان فرهاد مجیدی هم یکی از حاشیه‌های این بازی بود. امیر قلعه‌نویی در استقبال از تیم میهمان با همه اعضای نیمکت روبوسی و حال و احوال کرد اما انگار مجیدی را ندید! مجیدی هم بعد از بازی با پست گذاشتن در اینستاگرام از خجالت مربی سابقش درآمد تا بگوید برخلاف نادیده گرفتن قلعه‌نویی در استقلال حضور دارد. 

جواب دادن البته همیشه هم با پست اینستاگرامی نیست و بعضی وقت‌ها در غالب شادی گل اتفاق می‌افتد. بشار هم به مخاطب خاصش که مشخص نشد چه کسی است خیلی ساده و مختصر گفت که ساکت باشد. احتمالا این شادی گل محبوب قلعه‌نویی در این هفته هم بود. حرفی که دوست داشت به مخاطبان خاصش بزند ولی تیمش گلی نزد تا شادی کند. 

علیرضا مرزبان بعد از باخت مقابل پدیده و اخراج از نفت مسجدسلیمان حالا وقت کافی برای کمک به نهادهای مختلف دارد و می‌تواند فقط یک عضو افتخاری نباشد. 

شجاع خلیل‌زاده که بعد از بازی رفت و اتفاقاتش در اینستاگرامش عکس علی کریمی را با قلب منتشر کرد تا واکنشی به صحبت‌های علی دایی داشته باشد در بازی برگشت به این سمت برگشت. حالا باز هم بازار عکس یادگاری با دایی داغ بود! 

البته همه بازگشت‌ها هم متعجبمان نمی‌کند و بعضی از آنها غافلگیرکننده است مثل بازگشت منصوریان به لیگ. شاگردان علیرضا منصوریان در نیم‌فصل دوم با 4 برد، 4 مساوی و یک باخت 16 امتیاز کسب کرده‌اند؛ یعنی درست به اندازه امتیازات سپاهان در نیم‌فصل دوم. کسب امتیاز در یک بازی عقب‌مانده آمار آنها را از سپاهان هم بیشتر می‌کند تا منصوریان حسابی غافلگیرمان کند.

در این روزهایی که انگ و تهمت تبانی و شرط بندی داغ است و همه دنبال مدرک می‌گردند شاید از این عکس در دادگاه استفاده شود. داور در این صحنه، هماهنگی جالبی با سارفو داشت.

چطوری، سپاهان خاصی در این عکس رحمتی دیده می‌شود.

30388

نظرات کاربران
امین خان کلهر
اون گوجه کاری رو با سپاهان کرد که پیتر هور با استرالیا در انتخابی جام جهانی 98 انجام داد
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۳:۲۳
پاسخ
6
256
سلمان
این گوجه پرت میشد یا پرت نمیشد فرقی نمی کرد! این بازی مساوی می شد با باخت سپاهان فرقی نمی کند! در هرصورت سپاهان قهرمان نمیشد! حتی به نظرم سپاهان دوم هم نمیشه.
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶:۵۷
18
100
قشقایی کبیر محمدان فقید
این آقا که گوجه رو از زمین برمیداره یه روزی خودش جیمی جامپ بود الان تدارکات سپاهان
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵:۰۴
64
42
طوفان سرخ اسیا
جالب بود
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۰:۰۸
پاسخ
15
168
مارلین❤
پرسپولیس با برد تراکتور قهرمانیش قطعی میشه.ایشالا
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۳:۱۵
پاسخ
177
177
ببرهای آبی
چطوری سپاهان عالی بود و البته دو رویی شجاع خلیل زاده:))
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰:۵۱
پاسخ
159
296
توهم و هوچی گری و ترس آبی
نکشیمون ببرهای آبی، دورو شمایید که یروز میوید کینگ شفر یروز میکوبید. یرویی شمارو دیدیم توسط حنیف و عنایتی
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲:۰۲
150
132