هفته سرنوشت‌ساز برای کالدرون؛ تساوی به تلخی شکست

هفته سرنوشت‌ساز برای کالدرون؛ تساوی به تلخی شکست

10832
18:08
30 آبان 1398
مهدی تارتار و تیمش یکی از صفرهای باقی مانده جدول را در اختیار دارند و هیچ باختی به رقیبان نداده‌اند.

به گزارش وب‌سایت نود، هفته یازدهم را می‌توان برای شاگردان کالدرون هفته شانس یا بداقبالی دانست. در این هفته که بعد از تعطیلی نسبتا بلندمدتی برگزار می‌شود می‌تواند اتفاقاتی بیفتد که کالدرون را خوشبخت کند و از سوی دیگر می‌تواند این مربی آرژانتینی و شاگردانش را کمی ناامیدتر از قبل برای ادامه لیگ بفرستد.

در این هفته یکی از حساس‌ترین بازی‌ها میان تراکتور وپدیده برگزار می‌شود. دو تیم مدعی که یکی در صدر و دیگری با دو امتیاز اختلاف با پرسپولیس در رده پنجم قرار دارد. پیروزی تراکتور در این بازی با وجود این که این تیم یکی از مدعیان قهرمانی است می‌تواند خبری خوب برای تعقیب‌کنندگان جدی پدیده باشد. اما نتیجه بهتر از آن، تساوی در این بازی است که هم فاصله پرسپولیس با صدر جدول را کم می‌کند و هم فاصله با تراکتور را افزایش می‌دهد. دو نتیجه احتمالی این بازی هر دو برای کالدرون اتفاق خوبی محسوب می‌شود.

 دیگر بازی هفته هم میان سپاهان و صنعت نفت خواهد بود. یعنی یکی دیگر از رقیبان پرسپولیس باید وارد کارزاری جدی شود. سپاهان مقابل شاگردان اسکوچیچ در آبادان یک تیم از پیش برنده نیست و حتی حریفانش می‌توانند حساب ویژه‌ای روی امتیازات جاگذاشته ژنرال در آبادان حساب کنند.

در این میان استقلال و پرسپولیس هم روی کاغذ حریفان آسانتری دارند و هم با توجه به لغو نشدن بازی‌های شرایطشان زودتر مشخص خواهد شد. البته پرسپولیس در این میان با یک دردسر بزرگ دست به گریبان است. آن هم مهدی تارتار و تیمش است که یکی از صفرهای باقی مانده جدول را در اختیار دارند و هیچ باختی به رقیبان نداده‌اند. آنها با 8 تساوی از 10 بازی رکورددار تساوی گرفتن از تیم‌های لیگ برتری به خصوص بالانشینان هستند. کالدرون هم با تیمی که بیشتر آنها به تازگی از تیم ملی برگشته‌اند کار سختی مقابل مسجدسلیمانی‌ها خواهد داشت. او باید اولین باخت را به تیم چغر و سرسخت تارتار تحمیل کند تا هفته یازدهم هفته شانس و اقبالش باشد و با خیال راحت برگزاری بازی‌های لغو شده را پیگیری کند. اما در صورتی که تارتار بخواهد مانند 10 مربی قبلی تفکراتش را به کالدرون هم دیکته کند و با یک امتیاز از آزادی بیرون بیاید آن وقت حتی بهترین اتفاقات هم در بازی حریفان تغییر خاصی در شرایط پرسپولیس ایجاد نخواهد کرد و این تیم را بالاتر نخواهد آورد. 

30388

نظرات کاربران
کیان
ما پرسپولیسی ها باید به فکر آرامش تیم باشیم انصاریفرد مدیر بسیار خوبیه و کالدرون هم نتیجه بدی نداشته باید بهش فرصت بدیم و اعتماد کنیم نتیجه رتبه بندی پرسپولیس بخشی ش مربوط به بازی رقیباش با هم ه از طرفی چون بازیهای سخت تر پرسپولیس انجام شده پیش بینی من روزهای روشنتر برای تیم مونه
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۲:۲۳
پاسخ
71
20
کاشیما قهرمان
ان شاالله تیم نفت مسجدسلیمان فردا برنده بشه به یاری خدا ...
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۰:۵۵
پاسخ
31
184
امیر۶
نفت ببره بنفع کاشیما میشه؟فکر کنم تو همون قشقایی کبیر هستی.ما شمارو میبریم ولی شما افتخارتون شکست ما توسط بقیه تیمهاست
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۴:۲۷
76
10
پرسپولیسیم تا ابد
بشخصه امیدوارم تبریز مساوی یا برد پدیده رقم بخوره.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۰۷
پاسخ
85
21
سلمان
این بازی رو با قدرت و حمایت همه جانبه هودارانمون برنده میشیم این رو بهتون قول میدم.زنده باد پرسپولیس کبیر.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸:۰۲
پاسخ
97
24
تاجیم
ایشالا پیروزی میبازه و یا مساوی میگیره و استقلال میبره و میاد بالاسر پیروزی
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۸:۵۷
پاسخ
21
152
Roozi
این وقفه ها و تعطیلات به نفع پرسپولیس خواهد شد و فردا هم شک نکنید بازی رو خوب میبره و نفت هم تیمی نیست که بخواد جلوی پرسپولیس دوام بیاره.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵:۰۸
پاسخ
96
20
کیاء
به امید برد سرخترین حادثه تاریخ ایشالا..وباخت سپاهان و مساوی پدیده و تراکتو.ایشالا تا هفته سیزدهم میریم صدر جدول.یعنی همون جای همیشگی.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۰۰
پاسخ
81
29
امید از تفت
فولاد هم مقابل تیمهای مدعی نباخته بود ولی به پرسپولیس باخت. ما پرسپولیسیم و در خانه بازی می کنیم و باید بازی را ببریم و انشالله می بریم.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۴:۵۵
پاسخ
43
65
فقط یوونتوس
خیلی خوب میشه ک پرسیپولیس کبیر بازی رو ببازه ): & تا شاهد اخراج کالدرون باشیم و یه جوری از شرش(: راحت شیم
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱:۴۴
پاسخ
74
42
قلب شیر
یه پرسپولیسی هیچ وقت آرزوی باخت تیم خودش رو نمیکنه ،ضمنا ماحتی بازی هایی که باختیم هم بد بازی نکردیم وامیدوارم باحمایت هواداران واقعی تیم هم نتیجه خوبی بگیره ،یادتون نره سال اول برانکو تاانتهای جدول رفتیم اماهمان سال به خاطر تفاضل گل قهرمان نشدیم ،پس حمایت به امید موفقیت
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۵:۵۹
29
21