هفته ششم لیگ جزیره؛ بردهای پر گل منچسترسیتی و چلسی

هفته ششم لیگ جزیره؛ بردهای پر گل منچسترسیتی و چلسی

1408
19:29
01 مهر 1396
هفته ششم لیگ برتر با پیروزی مدعیان اغاز شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - هفته ششم لیگ برتر با پیروزی مدعیان اغاز شد.

به گزارش وبسایت نود، هفته ششم لیگ برتر انگلیس عصر شنبه آغاز شد که طی بازی های روز شنبه مدعیان موفق به شکستِ رقبای خود شدند. در اولین بازی هفته، تاتنهام در زمینِ وستهم به پیروزی 3-2 رسید. هری کین دو بار و اریکسن یک بار برای اسپرز گلزنی کردند، گل های وستهم نیز توسط چیچاریتو و کویاته به ثمر رسید. اوریه هم در دقیقه 70 از زمین بازی اخراج شد.

بازی تیم های برنلی و هادرسفیلد با تساوی بدون گل پایان یافت. این دو تیم به ترتیب در رده های هشتم و هفتم ایستاده اند. اورتون بعد از هفته ها ناکامی در لیگ برتر، این هفته موفق شد در خانه 2-1 بورنموث را شکست دهد، نیاسی ناجی تیم کومان شد و دو بار دقایق 77 و 82 گلزنی کرد تا اورتون به رده سیزدهم صعود کند. بورنموث همچنان در رده نوزدهم ایستاده است.

اما منچسترسیتی در ادامه روند بردهای پرگل خود موفق شد کریستال پالاس را با نتیجه 5-0 شکست دهد. سانه در دقیقه 44، استرلینگ در دقیقه 51 و 59، آگوئرو در دقیقه 79 و دلف در دقیقه 89 برای سیتی گلزنی کردند. من سیتی با این برد، 16 امتیازی شد و به لطف 4 گل برتری در تفاضل گل، در صدر ایستاده است.

چلسی هم به یک برد پر گل دست یافت، آبی های لندن به لطف هتریک موراتا، موفق شدند استوک سیتی را 4-0 شکست دهند. موراتا در دقایق 2، 78 و 82 برای چلسی گلزنی کرد، دیگر گل آبی ها توسط پدرو به ثمر رسید. چلسی با این برد 13 امتیازی شد.

واتفورد هم در ولز موفق شد 2-1 سوانزی را شکست دهد. گری و ریچارلیسون برای واتفورد گلزنی کردند.

1878

نظرات کاربران
ali
فقط پپ گواردیولای بزرگ و دیگر هیچ
۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۲:۰۷
پاسخ
8
9
محمود
بهتون قول میدم سیتی امسال اماده ترین تیم اروپاست مگر فقط تو اتفاقات فوتبال جام نگیره.....حتی سطح فوتبال سیتی به جرات میگم از بارسا و رئال هم بالاتره فقط کافیه به نتایج چند هفته گذشته سیتی دقت کنید همه رو بالای ۴تا زده
۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۸:۳۹
11
4
Ffff
سیتی دوست داشتنی :)
۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۸:۳۲
پاسخ
12
8