هفت چالش مسی در سال 2018

هفت چالش مسی در سال 2018

12067
17:07
11 دی 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - لیونل مسی در زمان حضورش در بارسلونا تقریبا همه رکوردهای ممکن را شکسته اما با این وجود وبسایت رسمی بارسلونا هفت چالش جدید را برای این ستراه تعیین کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - لیونل مسی در زمان حضورش در بارسلونا تقریبا همه رکوردهای ممکن را شکسته اما با این وجود وبسایت رسمی بارسلونا هفت چالش جدید را برای این ستراه تعیین کرده است.

به گزارش وبسایت نود، مسی سال 2017 را در حالی تمام کرد که رونالدو از نظر تعداد قهرمانی چمپیونزلیگ و توپ طلا به او رسید. به همین خاطر لئو انگیزه زیادی برای سال جدید میلادی دارد. چالش های مسی در سال 2018 را با هم مرور می کنیم:

1- صد گله شدن در لیگ قهرمانان
مسی در حال حاضر با 97 گل در لیگ قهرمانان اروپا و سه گل در سوپرجام آقای گل تاریخ بارسا رد مسابقات اروپایی اوست. او این فصل می تواند به باشگاه صد تایی ها در چمپیونزلیگ ملحق شود. او به سه گل نیاز دارد تا به این رکورد برسد. رونالدو در حال حاضر با 114 گل آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان اروپاست.

2- پنجمین قهرمانی چمپیونزلیگ
مسی در کنار پیکه و اینیستا در سالهای 2006 ، 2009 ، 2011 و 2015 قهرمان چمپیونزلیگ شد. قهرمانی این فصل در کیف می تواند این سه نفر را به جمع بازیکنانی برساند که پنج بار قهرمان اروپا شده اند.

3- رکورد برد در لالیگا
مسی از 399 بازی لالیگایی خود 301  تا را برده است. او فقط 33 برد تا ایکر کاسیاس فاصله دارد. کاسیاس در رئال مادرید 344 برد کسب کرده بود. مسی امیدوار است که در سال 2018 بتواند کاپیتان اسطوره ای رئال را پشت سر بگذارد.

4- آقای گل لالیگا و کفش طلا
مسی چهار بار در گذشته این جایزه را برده است. این فصل تا کنون 15 گل در لیگ اسپانیا زده و امیدوار است که تا پایان فصل این رکورد را پشت سر بگذارد.

5- گلزنی مقابل چلسی
مسی تا کنون هشت بار مقابل چلسی بازی کرده و هرگز گلزنی نکرده است. هیچ باشگاه دیگری تا کنون نتوانسته این قدر مقابل لئو بازی کند. مسی دو بازی مقابل چلسی دارد و فرصت رکوردشکنی پیش رویش است.

6- آقای گلی پنج لیگ بزرگ
با احتساب گلزنان پنج لیگ اسپانیا، انگلیس، ایتالیا، فرانسه و آلمان جیمی گریوز با 366 گل (357 گل در انگلیس و 9 گل در ایتالیا) رکورد دار است. اما مسی 364 گل در لالیگا زده است. او به سه گل نیاز دارد تا گریوز را پشت سر بگذارد. البته بعد از آن باید به رونالدو برسد.رونالدو با دبل مقابل سلتا در ماه می از رکورد گریوز عبور کرده بود.

7- گلزنی مقابل خیرونا
تنها تیمی که هنوز در لالیگا از مسی گل نخورده است، خیروناست که تازه به لیگ اسپانیا صعود کرده است. مسی اگر به خیرونا در نیوکمپ گل بزند، این تیم را به عنوان 36مین قربانی به لیستش اضافه می کند و از این حیث با رکورد رائول برابری می کند.

1140

نظرات کاربران
CR7 SR4
هشت بازی مقابل چلسی بازی کرده هیچی گل نزده! براتون متاسفم. کینگتون اینه.... وای به حاله ضعیفتون.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۹:۵۰
پاسخ
63
18
بارسلونا❤
بد نیست یه نیگا به امار پنالدو مقابل چلسی بندازی :))
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۴:۱۶
9
44
Aki
مسی میتونه تمامشون را انجام بده
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۱:۴۳
پاسخ
1
55
Morteza Hidden
فکر نکنم بتونه کفش طلا بگیره چون که رقبای خیلی جدی ای داره مثل ایکاردی و کاوانی . ولی خدا کنه مسی بگیره .
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲:۰۴
پاسخ
16
40
بارسلونا❤
مهمترین رکورد رسیدن به ۵قهرمانی چمپیوزلیگه ... به امید خدا میرسه بهش
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۶:۱۴
پاسخ
10
47
بارسا
به قول زیدان رکوردها خودشان می آیند . فقط آرزو می کنم مسی سال جدید باز هم بهتر و بهتر باشه و حسابی روی فرم باشه تا همچنان از دیدن جادوی پادشاه فوتبال لذت ببریم ... بارسا فراتر از یک باشگاه
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۸:۵۲
پاسخ
7
43
حمید مسی
ان شاالله با کمک خدا به همش میرسه اما مهمترین چالش سال 2017 (اگه بارسا را فاکتور بگیریم) قهرمانی جام جهانیه اگه امثال ایگواین،دی ماریا،مرکادو دعوت نشوند "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۱:۳۲
پاسخ
11
50
بلوگرانا
به غیر از اینا ده تا دیگه رکورد جابجا میکنه توپ طلا شیشم تو راهه
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۵:۲۴
پاسخ
11
52