هلند شیلی را برد و صدرنشین صعود کرد

هلند شیلی را برد و صدرنشین صعود کرد

1895
22:22
02 تیر 1393
لاله‌های نارنجی موفق شدند به عنوان تیم صدرنشین گروه B به جمع ۱۶ تیم برتر رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صعود کنند.

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - لاله‌های نارنجی موفق شدند به عنوان تیم صدرنشین گروه B به جمع ۱۶ تیم برتر رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صعود کنند.
به گزارش بیست چهارده، تیم‌های ملی هلند و شیلی در دور سوم مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل، در گروه B و از ساعت 20:30 به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری هلند به پایان رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه کورینتیانس شهر سائوپائولو انجام می‌شد، دو تیم برای اینکه بتوانند خود را به عنوان تیم صدرنشین گروه B معرفی کنند، برابر هم قرار گرفتند. نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود، اما در نیمه دوم شاگردان فن‌خال در دقیقه 77 روی یک ارسال توسط لروی فر به گل رسیدند. لاله‌های نارنجی در دقایق پایانی بازی نیز توسط ممفیس به گل رسیدند تا با گل دقیقه 2+90 این بازیکن هلند با نتیجه 2 بر صفر بازی را به پایان برساند.

به گزارش تسنیم، هلندی‌ها با این پیروزی 9 امتیازی شدند و به عنوان تیم اول گروه B باید به مصاف تیم دوم گروه A بروند که این تیم هنوز مشخص نشده است.
کد/ ۱۱۲۰

نظرات کاربران
farid
اقا عادل چرا همیشه موج منفی داری قبل از بازی ایران ارزانتین میگفتی کیو باید بگیریم مگه ارزانتین کیه؟؟؟؟ لطفا بذارید بازی بعدیه ایران رو اقای خیابانی گزارش کنه
۰۳ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۱:۱۹
پاسخ
0
0
حمیدرضامهرآذین
باسلام وعرض ادب واحنرام خسته نباشیددلاورمردان عزیزعرصه گزارشگری وخبرنگاری دست خدایاورتان
۰۳ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۸:۵۵
پاسخ
1
0