همامی: اجازه نمی‌دهم آقایان در پرسپولیس نفس راحت بکشند!

همامی: اجازه نمی‌دهم آقایان در پرسپولیس نفس راحت بکشند!

6897
11:54
06 مرداد 1394
دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقایان پای امضایشان نماندند و مطمئن باشید اجازه نمی‌دهم یک دقیقه نفس راحت بکشند.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقایان پای امضایشان نماندند و مطمئن باشید اجازه نمی‌دهم یک دقیقه نفس راحت بکشند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مسعود همامی در خصوص وضعیتش با باشگاه پرسپولیس گفت: دیروز با مسئولان باشگاه صحبت کردم اما به توافقی نرسیدیم. به نظر من علی اکبر طاهری قانون کار را بلد نیست و با یکسری از رانت‌هایی که دارد کارهایش را پیش می‌برد.

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس باید قرارداد ما را یک‌طرفه فسخ می‌کرد تا من و محمد عباس‌زاده بازیکن آزاد شویم اما نه تنها این کار را نکردند بلکه اسم ما دو بازیکن را در حالی که قرارداد داریم در لیست رد نکردند که قانونا نمی‌توانند چنین کاری کنند و به همین دلیل من امروز با عباس‌زاده به سازمان لیگ آمدیم تا آقایان تاج و ساکت کمک‌مان کنند.

همامی درباره اینکه آیا قصد شکایت از باشگاه پرسپولیس را دارد یا نه؟ اظهار داشت: صد در صد از باشگاه پرسپولیس شکایت می‌کنم و اجازه نمی د هم آقایان یک دقیقه نفس راحت بکشند. من به آنها گفتم که مرد باشید و پای قرارداد بمانید اما آنها پای امضای خودشان هم نماندند و این مردانگی نیست اما شک نکنید حتی اگر فوتبال را کنار بگذارم این مسئله را پیگیری می‌کنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من و محمد عباس‌زاده با پرسپولیس قرارداد داریم و آقایان قرارداد ما را فسخ نکرده و اسم ما را هم رد نکرده‌اند و مطمئن باشید از نظر قانونی آنها نمی‌توانند جای نام ما دو نفر بازیکن بگیرند.

 

 

2051

نظرات کاربران
reza
میتوانند اسم اینها را به عنوان بازیکن رد نکنند ولی باید مبلغ قرار دادشان را تا دینار آخر بدهند چون با باشگاه قرارداد دارند
۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۶:۵۱
پاسخ
0
4
amir
تا دینار آخر؟! والا تو مملکت ما که قرارداد رو بر حسب ریال میبندند!! ادمین جان بچاچ
۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۰:۴۷
0
0
syd
بازیکنی که بخاطر تیتر روزنامه شدن میاد تو یه باشگاه ورشکسته تهش میشه همین..
۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۳:۱۰
پاسخ
5
1
آرمان
مگه میشه؟؟؟؟
۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۱:۱۰
پاسخ
0
18
امیر
چه میکنن با خودشان این 444444444پولیسیا ههههههههههههههههههههه
۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۰:۳۸
پاسخ
28
7
007
عجــــــــــــــــــب
۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۳:۳۰
پاسخ
2
10
حمید
درخشان خدا بگم چی کارت کنه که پای هر کسی رو تو پرسپولیس باز کردی
۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۷:۳۰
پاسخ
4
32
ایلیا زرتشت
جناب آرش اگر یکی حقت رو میخورد سکوت میکردی . اینها باید یکسال بیرون بمونند بدون تیم و بازی کردن به نظر خودت درسته
۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۰:۲۱
0
8