همامی: با پرسپولیسی‌ها توافق کردم اما دیگر خبری از آنها نشد

همامی: با پرسپولیسی‌ها توافق کردم اما دیگر خبری از آنها نشد

8602
00:19
18 شهریور 1397
دروازه‌بان سابق تیم پرسپولیس گفت:‌ من با پرسپولیسی‌ها توافق کردم اما دیگر با من تماس نگرفتند و فکر می‌کنم شاید پشیمان شده‌اند!

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان سابق تیم پرسپولیس گفت:‌ من با پرسپولیسی‌ها توافق کردم اما دیگر با من تماس نگرفتند و فکر می‌کنم شاید پشیمان شده‌اند!

به گزارش وبسایت نود، مسعود همامی در خصوص آخرین وضعیت طلبش از باشگاه پرسپولیس گفت:‌ عصر دیروز پندار خمارلو از طرف آقای گرشاسبی با من تماس گرفت و مذاکراتی با هم انجام دادیم و بعد از صحبت‌های انجام شده در نهایت حاضر شدم با باشگاه پرسپولیس توافق کنم. در ابتدا قرار شد چکی برای روز سه‌شنبه به من بدهند اما در ادامه عنوان شد که برای روز شنبه هفته آینده به من چک بدهند که من این را هم پذیرفتم.

وی افزود: بعد از صحبت‌هایی که با خمارلو انجام دادم او گفت که چک من آماده است و باید گرشاسبی آن را امضا کند اما بعد از اینکه در ساعت ۱۸ با هم صحبت کردم دیگر هیچ خبری از پرسپولیسی‌ها نشد و فکر می‌کنم شاید پشیمان شده‌‌اند که دیگر به من زنگ نزدند. شاید هم می‌خواهند مثل آقای دایی با من امروز توافق کنند و کارم را امروز انجام دهند اما هرچه که هست دیگر تماسی با من نگرفتند.

همامی ادامه داد: من بعد از صحبت‌هایی که مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال انجام دادند پذیرفتم که با پرسپولیسی‌ها توافق کنم. حتی برای اینکه حسن نیتم را نشان دهم یک مبلغ جزیی هم تخفیف دادم اما نمی‌دانم که چرا دیگر از آنها خبری نشد.

 

 

1004

 

نظرات کاربران
کیروش کبیر
وقتی همامی قرارداد رسمی داره طبق قانون و شرع پولی که میخواد کاملا حلاله. مشکل از مدیران ماست که این قراردادها رو میبندن و اگه پول بدهی هایی که باشگاه داره رو از مدیرعامل وقت بگیرن دیگه این مشکل پیش نمیاد. آبی و قرمزم نداره مثلا همین آقای افتخاری که با افتخار میگفت بدهی باقی نداشتم ۵ میلیارد بدهی برای بازیکنی که حتی سر تمرین هم نیومده رو دست باشگاه گذاشته ولی مطمئنا فرداروزی دوباره یک پست مدیریتی دیگه بهش میدن.
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰:۵۰
پاسخ
0
11
عشقممم نیمار
پس عاقای همامی کلا سرکاری !! :-) من تعجب میکنم..ک شیشپولیس چطور ۱۷میلیارد داره ب بیرانوند بده... ۶میلیارد داره ب کامیابی نیایی ک‌با یه هوف کتفش در میره..بهش بده.. سالی ۶میلیارد داره ب منشا نیمکت نشین بده ..۴،،۵میلیارد داره ب رفیعی و ترابی بده...ولی پول شما و‌عاقای دایی نداره؟؟؟ :-\ نکنه وزیر ورزش یادشون رفته .. :-)
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۱:۲۲
پاسخ
76
23
من
من هم تعجب میکنم که تو چطور میگی شیش؟
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳:۲۳
2
13
سید محمود
نیمار پریروز سالگرد شیشیتایی شدنتون بود شبشتقلالی شیش خور ابدی
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶:۰۳
2
13
حسین
این پولایی که گفتی همشون ششتقلال داده تو معلومه خیلی سوزش داری همش زیر خبرای پرسپولیس داری خودتو یخ میکنی ولی با این حرفا سوزش کم نمیشه ):(:
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۷:۰۹
4
16
پارسا
کی گفته پرسپولیس به بیرانوند ۱۷میلیارد داده ؟ اون چیزی که شما دیدی ارزش ترانسفر مارکته که به اون روزنامه به ریال حساب کرده گفته اینقدر میشه و پولی که باشگاه ها به بازیکن میدن کاملا متفاوت با این رقمه
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰:۴۰
4
17
دختر عشقپولیسی
خیییلی زور داره همچین بازیکنی اینقدر پول بگیره :/ ولی اینکه پولی ک اینا میگیرن حقشونه یا نه ب کنار وقتی قرارداد میبندیم باس بهش پایبند باشیم یادم نرفته اون آقای سیاسی اون موقع چطور داییو کنار گذاشت و با آبروی دایی بازی کرد تیم دایی اونقدراااام بد نبود.... قهرمان حذفی و نائب قهرمان لیگ شده بود همون سالی ک فولاد قهرمان شد و با سنگ اندازی ازمون استقبال کردن .... ولی خب بعدش افتضااااح شدیم از شیش بازی هشت امتیاز گرفتیم فصل سومم ک واسه صبا سرمربیگری کرد !! خود داییم گفته بود فقط مالیات قراردادمو بدین کافیه ولی طاهری از رو لجاجت نداد و 120 میلیون شده 2 میلیارد !!! مقصر اصلی مدیران کارنابلدمونن و بسسسس ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۰:۴۹
پاسخ
11
104
Mahdi
همامی ادامه داد: من بعد از صحبت‌هایی که مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال انجام دادند پذیرفتم که با پرسپولیسی‌ها توافق کنم. سوگولی وزارت که بودین سوگولی کمیته انضباطی و کمیته داورانم بودین فقط مونده بود که سوگولی فدراسیونتون رو بشه که شد این چیزا رو که میخونم یاد پست آقای هوچی گر میفتم که میگفت :پرسپولیس مظلوم مظلوم مظلوم ادمین جان لطفا
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۹:۱۶
پاسخ
115
40
Amir da Vinci
دکتر جان سوگولی بودن یعنی اینکه وزیر برای تسهیل انتقال بازیکن (تبریزی) به استقلال پیشقدم شه نه این
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۴:۵۰
22
71
خطاب به بالایی
هواداراستقلال هوچیگرومتوهم
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۰:۰۰
20
77
بجنورد
خدائیش کدوم عقل سالمی میادوبابرخی بازیکنانی امثال همامی واکراینیهاو....اینجوری قراردادوبامبلغهای میلیاردی میبنده،درحالیکه همه میدونیم اینقدرارزش ندارن وفقط200یا300 تاش میرسه به بازیکنهاکه قیمت واقعشون هست اونهم بافرجه.حالاهم که سفت وسخت گرفته آسیا گندقراردادهادراومده وبازیکنهاهم خداخواسته میرن شکایت میکنن وکل قراردادسوری رو میگیرن
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۷:۲۱
پاسخ
5
97
امیـــر
خطاب به ایمان04 بویان هم رو هم برانکو آورد آیا؟ گومز چی میگه؟ پییچ هم که بله
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱:۰۲
4
21
hessi
ایمان چیزی نگو میگ افتخاری بیادا حواستو جمع کن
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴:۲۲
3
24
ایمان۰۴
فقط یه پرفسور قلابی این کارا رو میکنه
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۶:۲۴
120
26
Amir persp0lisi
چقد تخفیف دادی؟؟48 میلیون!!! کاش همونم ازت تخفیف نمیگرفتن که حسن نیتت به رخ مون نکشی،برا 2 بازی 700 میلیون این کجاش حلاله
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۳:۵۹
پاسخ
38
152
hessi
امین تو دیگه از غیر حرفه ای بودن مدیرای ما نگو که مدیرای شما خودشون استاد همین کاران
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳:۳۵
3
25
امین
دو بازی هم نبود، یک بازی بود ، تازه این از غیر حرفه ای بودن مدیرای باشگاه شماس که چنین قرار داد هایی میبندن، من فک نمیکنم پیکان نصف این مبلغ هم بهش میداد اونوقت مدیرای شما همینجوری یه مبلغی میگ بعدشم توش میمونن... .
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۰:۲۳
49
60