همامی: برای رقابت با سوشا آماده‌ام

همامی: برای رقابت با سوشا آماده‌ام

2518
20:26
09 دی 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان جدید تیم فوتبال پرسپولیس پس از عقد قرارداد با این تیم عنوان کرد: کادر فنی دروازه‌بان شماره یک را مشخص می‌کند و من برای رقابت کاملا آماده‌ام.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان جدید تیم فوتبال پرسپولیس پس از عقد قرارداد با این تیم عنوان کرد: کادر فنی دروازه‌بان شماره یک را مشخص می‌کند و من برای رقابت کاملا آماده‌ام.

به گزارش وبسایت نود ، مسعود همامی دروازه بان سابق تیم فوتبال پیکان دقایقی پیش با حضور در هیات فوتبال تهران قراردادش را ثبت کرد و در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: باشگاه پرسپولیس از ۲۰ روز قبل با من در تماس بود و پس از مذاکرات امروز قسمت شد تا با این تیم قرارداد خود را امضا کنم.

وی در مورد مدت قراردادش افزود: طبق صحبت‌های انجام شده قرار شد به مدت ۱.۵ فصل در خدمت پرسپولیس باشد و این آرزوی هر فوتبالیستی در ایران است که یک روز لباس استقلال و یا پرسپولیس را بر تن کند.

دروازه‌بان جدید تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا برای رقابت با سوشا مکانی آماده است؟، تصریح کرد: از قدیم با سوشا دوست بوده‌ام و او را می‌شناسم کاملا آماده‌ام تا رقابت سالمی را با او داشته باشم اما اینکه چه کسی درون دروازه قرار می‌گیرد، به عهده کادرفنی است و ما نمی‌توانیم در این باره تصمیم بگیریم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: همه تلاش من و سوشا این است که دروازه پرسپولیس را بسته نگه‌داریم چرا که این خواسته همه هواداران این تیم است.

همامی در پایان و در پاسخ به این سئوال که چرا هیچ یک از مسئولان باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد او در هیات فوتبال حضور ندارند، گفت: گویا فسخ قرارداد بابک حاتمی با باشگاه سایپا به یک مشکل خورده است، از این رو مسئولان باشگاه پرسپولیس در صدد رفع این مشکل هستند. برای همین هیچ یک از آنها به همراه من به هیات فوتبال نیامدند.

 

کد/2020

نظرات کاربران
karen
حسین جان فهمیدی چی گفتی؟
۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۲:۱۳
پاسخ
0
8
حسین
شما به جای اینکه کمک سوشا کنید دلرید نابودش میکنید ببخشید من یک استان فارسیم اون موقع که سوشا تو فجر بازی میکرد لهترین عملکرد داشت رضا حقیقی هاشم بیگ زاده روانتواه همین خالقی فر تو فجر بهترین بازی ها را میکرد متوسل زاده و.....اینا که یادتونه الان فجر مباد لیگ برتر بازی هاشو ببینید یک مشت جووون باز اومدن بهمن شیراز الان دسته دو لس صدر نشینه میاد لیگ ک م کم فقط فوتبال شیراز تهرتنی ها فوتبال شیراز به نابودی کشیدن بای
۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۲۶:۲۷
پاسخ
5
0
داش پیمان
رقابت با سوشای آقای گل سخته ولی باس خوشحال باشیم ک امسال قطعن آقای گل از تیم ماس D:
۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۴۱:۲۰
پاسخ
1
11
ثنا
توام لنگه اونی خدا به ما هوادارا رحم کنه با این دروازه بانا
۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۳۹:۴۹
پاسخ
3
2
فرحان
رقابت آقای گلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۳۰:۴۲
پاسخ
1
3
سهراب
عزیزم در چه زمینه ای میخوای باهاش رقابت کنی ؟ واسه آقای گلی ؟ اشتباه فکر کردی عزیزم سوشا جون امسال با اقتدار آقای گل لیگه تلاشه بیهوده نکن
۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۳۹:۱۶
پاسخ
1
6
sara
ایشالا تو 3دقیقه ی اول ضربه فنیش میکنی......
۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۳۳:۰۷
پاسخ
10
23
mahdi4444
اخه سوشا چیه ک بخوای باهاش رقابت کنی
۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۵۹:۳۵
پاسخ
3
22