همدانی: نباید بیش از اندازه به قضیه رحمتی و قلعه‌نویی پرداخته شود

همدانی: نباید بیش از اندازه به قضیه رحمتی و قلعه‌نویی پرداخته شود

1446
10:59
15 فروردین 1395
مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به اختلاف‌های سیدمهدی رحمتی و امیر قلعه‌نویی گفت: نباید چنین مسائلی در فوتبال مطرح شود و بیش از اندازه به آنها پرداخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به اختلاف‌های سیدمهدی رحمتی و امیر قلعه‌نویی گفت: نباید چنین مسائلی در فوتبال مطرح شود و بیش از اندازه به آنها پرداخت. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، ستار همدانی ابتدا در مورد رقابت مدعیان قهرمانی و اینکه کدام تیم شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد، گفت: مطمئناًَ پرسپولیس و استقلال شانس‌های مسلم قهرمانی هستند. پرسپولیس خیلی خوب خودش را بالا کشید، هرچند که ممکن است برخی از مشکلات حاشیه‌ای برای این تیم دردسر درست کند که باید دید توسط مدیریت باشگاه و سرمربی تیم، چگونه کنترل خواهند شد.

وی ادامه داد: استقلال هم برای قهرمانی شانس دارد، ولی باید این را در نظر گرفت که این تیم نسبت به سال‌های گذشته جوان‌تر شده است. جوانگرایی ممکن است به استقلال آسیب بزند، ولی من خیلی خوشحالم که این اتفاق توسط پرویز مظلومی در استقلال رخ داد و بازیکنان جوان برای این تیم بازی می‌کنند. امیدوارم که آنها بتوانند در این تیم بدرخشند.

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در واکنش به صحبت‌های اخیر امیر قلعه‌نویی و موضع سیدمهدی رحمتی نسبت به حرف‌های این مربی گفت: من اعتقاد دارم کش دادن و زیاد پرداختن به این موضوع اصلاً درست نیست و ترجیح می‌دهم به این مسائل ورود نکنم. فوتبال ایران زیبایی‌های زیادی دارد و این اتفاقات فوتبال را زشت می‌کند. همه ما از این سفره سود می‌بریم و بهتر است که احترام یکدیگر را حفظ کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
ایدا سادات
بازم دعوا کردن 6666666666
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۳:۵۲
پاسخ
3
4
fardis4444
همیشه سید مهدی ما درست می گه...
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۶:۱۹
پاسخ
2
3
زانیار
بذارین رحمتی بگه مگه قبل از عید نگفت که بعداز عید میگم ... پس چی شد؟
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۵:۳۲
پاسخ
6
8
Amin
بگم؟ نه بگم؟ میگم ها؟! حالا بزار یه صد سال دیگه میگم
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۷:۴۹
1
6
علی30ثانیه
به تو چه چهارپولیس
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۴:۲۶
6
3