همدردی سرمربی و بازیکنان تیم ملی پس از حملات تروریستی امروز در کابل

همدردی سرمربی و بازیکنان تیم ملی پس از حملات تروریستی امروز در کابل

1510
22:05
31 فروردین 1395
پیتر شگرت سرمربی و شماری از بازیکنان تیم ملی فوتبال افغانستان در صفحات فیس بوک شان به ابراز همدردی و غم شریکی پس از حملات تروریستی امروز در کابل پرداختند.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیتر شگرت سرمربی و شماری از بازیکنان تیم ملی فوتبال افغانستان در صفحات فیس بوک شان به ابراز همدردی و غم شریکی پس از حملات تروریستی امروز در کابل پرداختند.

قبل از ظهر امروز، رشته حملات تروریستی گروه طالبان در کابل و در نزدیکی فدراسیون فوتبال افغانستان، جان ۲۸ تن را گرفت و بیش از ۳۰۰ تن را زخمی کرد.

این در حالی است که روز گذشته ۹ تن از بازیکنان تیم ملی مقیم اروپا در کنار پیتر شگرت سرمربی تیم، برای دیدار با محمد اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان وارد کابل شدند.

پیتر شگرت پیام زیر را در صفحه فیس بوکش منتشر کرده است:

سلام افغانستان!

بخاطر حادثه ناگوار امروز احساس ناراحتي ميكنم. ميدانم تعدادي جان هاي شان را از دست دادند و تعدادي هم زخم برداشتن. براي خانوادهاي كه عزيزان و اطفالشان را از دست دادند احساس ناراحتي ميكنم.

مربي شما، پيتر شگرت

هم زمان با سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان، شماری از بازیکنان، اعضای فدراسیون فوتبال،خبرنگاران و فعالان ورزشی افغانستان نیز با تغییر دادن عکس های پروفایل شان در فیس بوک خواهان توقف حملات تروریستی در افغانستان شده و همدردی خود را با بازماندگان حملات تروریستی در کابل اعلام کردند.

 

نظرات کاربران