همراه با ملی پوشان ایران در جام جهانی 2018؛ بخش هشتم میلاد محمدی

همراه با ملی پوشان ایران در جام جهانی 2018؛ بخش هشتم میلاد محمدی

5899
23:59
11 خرداد 1397
یکی از دیگر بازیکنان اعلام شده در فهرست نهایی تیم ملی برای رقابت های جام جهانی 2018، مدافع چپ تیم ملی است که در ابتدای دوران بازی، نه به تنهایی که همراه با برادر دوقلویش در فوتبال ایران مطرح شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یکی از دیگر بازیکنان اعلام شده در فهرست نهایی تیم ملی برای رقابت های جام جهانی 2018، مدافع چپ تیم ملی است که در ابتدای دوران بازی، نه به تنهایی که همراه با برادر دوقلویش در فوتبال ایران مطرح شد.

به گزارش وب سایت نود، در ابتدای لیگ برتر چهاردهم دو برادر دوقلو به نام های میلاد و مهرداد محمدی به راه آهن تهران پیوستند. این دو پس از دو سال حضور در تیم راه آهن، راه خود را از این تیم جدا کردند اما راه خود این دو برادر هم از یکدیگر جدا شد؛ یکی به روسیه رفت و لژیونر شد و دیگری به سپاهان رفت. نام محمدی لژیونر، میلاد و 24 ساله است.

سابقه باشگاهی

اولین باشگاهی که میلاد محمدی بازیکن ملی پوش ایرانی در آنجا توپ زد، راه آهن بود که در این تیم دو سال حضور داشت و 44 بازی برای این تیم به میدان رفت اما پایش به گلزنی باز نشد. این بازیکن متولد تهران، در نیم فصل دوم 16/2015 به تیم احمد گروژنی در لیگ برتر روسیه پیوست. البته میلاد هشت ماه پیش از پیشنهاد تیم روسی، از تیم اشتورم گراتس اتریش هم پیشنهادی دریافت کرد و مایل بود به این تیم بپیوندد که با مخالفت کادر فنی راه آهن، این انتقال انجام نشد. وی در لیگ برتر ایران زیر نظر مربیانی چون حمید استیلی، مهدی تارتار، فرهاد کاظمی و یوهانس توپالیدیس بازی کرد. 

محمدی در تیم احمد گروژنی به دفاع چپ ثابت این تیم بدل شد و با ارائه بازی های بسیار خوب، هم توانست جایگاه خود را در تیم ملی مستحکم کند و هم توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. محمدی در رقابت های لیگ برتر روسیه برای اولین بار در لیگ های حرفه ای موفق به گلزنی شد. وی تا کنون در 50 بازی که برای تیم روسی انجام داده، دو بار گلزنی کرده است. عملکرد بسیار خوب و درخشش او در ترکیب تیم احمد گروژنی باعث شد تا در پایان فصل گذشته نام او به عنوان یکی از 50 استعداد زیر 23 سال و آینده دار در قاره آسیا اعلام شده که کارشناسان فوتبال در روسیه و اروپا درخشش او در رقابت های جام جهانی روسیه را پیش بینی کرده اند.

مدافع چپ تیم ملی؛ بسیار دونده و خستگی ناپذیر

به نظر می رسد میلاد محمدی رقیب سرسختی برای پست مدافع چپ نداشته و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او مدافع چپ ایران در آوردگاه روسیه خواهد بود. میلاد محمدی که اولین بار در سال 2015 توسط کی روش به تیم ملی دعوت شد، نخستین بازی خود را مقابل ازبکستان انجام داد. میلاد محمدی در 9 بازی از مرحله دوم رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 به طور ثابت در ترکیب تیم ملی حضور داشت و تنها در اولین بازی مقابل قطر در ورزشگاه آزادی غایب بود.

محمدی سابقه حضور در تیم زیر 23 سال ایران را هم دارد و در این تیم توانست 3 بار گلزنی کند. در حال حاضر، وی 14 بازی ملی در کارنامه دارد که هنوز موفق به گلزنی در تیم ملی در رده بزرگسالان نشده است. 

 

 

2081

نظرات کاربران
nader
با توجه به کمبود دفاع چپ در تیم های باشگاهی و حساسیت این پست چنانچه در این پست در جام جهانی بدرخشه احتمال ترانسفرش به تیم های بزرگتر افزایش پیدا میکنه!!
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸:۲۳
پاسخ
0
13
کیومرث
واقعا مدافع محکم ، دونده و خوبیه ، به امید درخششت تو جام جهانی زنده باد ایران درود بر کی روش کبیر همه برای ایران
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۳:۳۱
پاسخ
6
111