همسر آبراموویچ علیه ژوزه مورینیو!

همسر آبراموویچ علیه ژوزه مورینیو!

17304
13:29
23 شهریور 1394
تبعات برکناری «اوا کارنیرو» از چلسی ادامه دارد و بسیاری از افراد منتسب به باشگاه رفتار سرمربی تیم با پزشک باشگاه را منصفانه نمی‌دانند.

وبسایت رسمی برنامه نود - تبعات برکناری «اوا کارنیرو» از چلسی ادامه دارد و بسیاری از افراد منتسب به باشگاه رفتار سرمربی تیم با پزشک باشگاه را منصفانه نمی‌دانند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مهر، ژوزه مورینیو ماه قبل پس از اینکه پزشک باشگاه چلسی در دقایق پایانی بازی با سوانزی اقدام به بیرون کشیدن ادن آزار کرد، موضع تندی علیه وی اتخاذ کرد تا آنجا که حکم به برکناری کارنیرو داد.

این موضوع جنجالی تا آنجا ادامه پیدا کرد که مورینیو حتی اجازه نمی‌دهد کارنیرو در تمرینات و هتل تیم حضور پیدا می‌کند. پزشک زن چلسی هم اقدام به شکایت از سرمربی پرتغالی چلسی کرده است.

دیلی میل در گزارشی که به تازگی منتشر کرده از کارکنان باشگاه چلسی نمی‌خواهد با سرمربی تیمشان رو به رو بشوند و فضا برای مورینیو مناسب نیست. به نظر می‌رسد کسانی که در باشگاه چلسی حضور دارند، حق را به پزشک باشگاه می‌دهند.

کارنیرو در 36 روز گذشته بر سر کار خود حاضر نشده است و به نظر می‌رسد این موضوع تنش‌هایی در باشگاه و حتی رختکن تیم به وجود آورده است.

مورینیو بابت این کار خود از کارنیرو عذرخواهی نکرده و حتی شایعه شده که «داشا ژوکاوا»، همسر رومن آبراموویچ، و جمعی از همسران و نامزدان بازیکنان رفتار سرمربی چلسی را غیرمحترمانه دانسته‌اند.

چلسی در بازی با اورتون سومین شکست فصل را متحمل شد.

از سوی دیگر، شنیده می‌شود مورینیو با دیه گو کاستا به دلیل اینکه دیر به اردوی تیم ملحق شده دچار مشکلاتی شده است.

1140

نظرات کاربران