هنگ‌کنگ 0 - 2 ایران/ بُرد آسان تیم ملی و ویلموتس در گام اول

هنگ‌کنگ 0 - 2 ایران/ بُرد آسان تیم ملی و ویلموتس در گام اول

12741
18:23
19 شهریور 1398
تیمهای هنگ کنگ و ایران از ساعت 16:30 به مصاف هم رفتند.

به گزارش وب سایت نود، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های 2023 آسیا به مصاف تیم ملی هنگ کنگ رفت.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی(70- علی کریمی)، کریم انصاری‌فرد، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی ترابی(60- وحید امیری)، علیرضا جهانبخش(87- دژاگه)، سیدمجید حسینی، سردار آزمون و رامین رضاییان

ترکیب هنگ‌کنگ: یاپ هونگ فای، تسوی وانگ کیت، دنی کانسلا، هلیو، بتو، لاتسز چون، تونگ کین مان، اندی روسل، هوانگ یانگ، چون لوک تان و ها جیمز

 

دقایق حساس: 

دقیقه 10: ارسال عالی جهانبخش با ضربه سر آزمون همراه بود که گلر هنگ کنگ مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه 15: فرصت عالی برای سردار آزمون داخل محوطه جریمه هنگ کنگ، که شوت این بازیکن با اختلاف ناچیز از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه 17: روی ضدحمله، هنگ کنگی ها داخل محوطه جریمه ایران صاحب فرصت شدند که بیرانوند با خروج به موقع مانع از ایجاد فرصت خطرناک برای مهاجم این تیم شد.

(گل اول ایران) دقیقه 23: ارسال از راست رضاییان را گلر هنگ کنگ برگشت داد تا کریم انصاری فرد با یک پاس کوتاه آزمون را صاحب فرصت کند و ضربه چکشی این بازیکن گل اول ایران را در پی داشت.

دقیقه 33: ضربه ایستگاهی حاج صفی از کنار دروازه هنگ کنگ به بیرون رفت. 

دقیقه 36: ارسال سردار آزمون برای کریم انصاری فرد با استپ سینه و ضربه برگردان زیبای این بازیکن مقابل دروازه هنگ کنگ همراه بود که توپ با بدشانسی بعد از برخورد به دیرک افقی به بیرون رفت.

دقیقه 42: روی ضدحمله هنگ کنگی ها، مهاجم این تیم بعد از فرار از میان مدافعان ایران می رفت تا موقعیتی خطرناک ایجاد کند که بیرانوند با خروج از دروازه مانع از شوتزنی این بازیکن شد.

دقیقه 46: ضربه ایستگاهی جهانبخش از پشت محوطه جریمه هنگ کنگ با اختلاف کمی از دروازه این تیم به بیرون رفت.

(گل دوم ایران) دقیقه 53: حرکت پا به توپ جهانخبش با پاس عرضی این بازیکن در داخل محوطه جریمه حریف برای انصاری فرد همراه بود که ضربه این بازیکن گل دوم ایران را در پی داشت.

دقیقه 60: فرار ترابی از تله آفساید با ارساب او برای آزمون همراه بود که  ضربه آرام این بازیکن، در اختیار گلر هنگ کنگ قرار گرفت.

2051

نظرات کاربران
atrisa
دمتون گرم بچه ها
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۹:۳۴
پاسخ
3
21
ستارگان سرخ ایران
تبریک مهم برد بود که بهش رسیدیم
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴:۰۱
پاسخ
1
20
امیر رحیمی
دفاع ایران عملکرد خوبی نداره. هر ضد حمله ای که هنگ کنگ انجام داد خطرناک بود. فقط کافی بود به جای هنگ کنگ، یه تیم درست و حسابی جلومون بود.
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷:۱۷
پاسخ
4
48
ارسطو عامل
پیش به سوی رفتن به جام جهانی با اقتدار ... درود بر ایران
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰:۱۳
پاسخ
1
28
Ss
جناب ویتلموس اینجا آسیاس باید با داد فریاد حقتو بگیری بازیکنای تیم ملی چپ راست میزدند شما با خنده اعتراض میکردی!!!!تعویضام افتضاح فلسفه بازی دادن وحید امیری به چی بود؟وقتی صیادمنش بود!!! انصاریفرد فقط راه رفت دژاگه دقیقه آخر بعنوان وینگر میاری ضد حمله بزنه در حالی خیلی کنده و باید از اول به حاج صفی بازی میکرد!نکته عجیب دیگه حضور سردار آزمون دور از محوطه در حالی که مهاجم هدفه خصوصیت بازی داخل محوطه داره!!!!!نگران تیم ملی هستم!
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۱:۱۹
پاسخ
21
26
طوفان سرخ اسیا
خوب بازی قابل قبولی بود ولی نیمه 2 یکم افت فاحشی داشتیم مقصا آخرهای بازی ....ولی در کل رازی کننده بود..
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۵:۵۵
پاسخ
3
23
Wien
خوبی این بازی این بود،بازیکنهای لژیونری که خیلی وقت بود بازیشونو ندیده بودیم،الان دیدیم،مثلا فهمیدیم چرا جهانبخش سکو نشین تیمشه و اصلا جزو ۲۳ نفر یا ۱۸ نفر هم نیست،واقعا از فرم خوبش خیلی دوره،هر چند یه پاس گل داد،اما بازیکنی که در لیگ برتر بازی میکنه باید خیلی بهتر از این حرفا باشه،دژاگه پنج دقیقه جاش بازی کرد،اما همان پنج دقیقه خیلی بهتر از جهانبخش بود،محمدی هم مثل همیشه نبود،اما آزمون واقعا عالی بود،انصاریفر هم خوب بود،کلا تیم ایران باید خیلی بهتر از اینها باشه،چون رقیبهای قویتر براحتی میتونن،خطرناک ظاهر بشن و مشکلاتی برای تیم درست کنند.
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴:۰۱
پاسخ
2
30
ارتش سرخ ۷۱
اگه دژاگه رو از اول جای جهانبخش میزاشت شاید پنج صفر برنده میشدیم...انصاری فردم اصلا خوب نیست
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۰۰
پاسخ
17
21