هواداران رئال مادرید، خواهان حضور گوتی روی نیمکت تیم محبوب خود

هواداران رئال مادرید، خواهان حضور گوتی روی نیمکت تیم محبوب خود

3044
17:05
11 آبان 1397
نظرسنجی مارکا نشان می‌دهد هواداران رئال مادرید بیش از هر مربی دیگری گوتی را ترجیح می‌دهند.

وبسایت رسمی برنامه نود - نظرسنجی مارکا نشان می‌دهد هواداران رئال مادرید بیش از هر مربی دیگری گوتی را ترجیح می‌دهند.

به گزارش وبسایت نود، وبسایت مارکا در یک نظرسنجی نام 20 مربی آزاد و بدون شغل دنیای فوتبال را قرار داد و از هواداران رئال مادرید خواست به گزینه مورد نظر خود به عنوان سرمربی بعدی رئال مادرید رای دهند. نتیجه این نظرسنجی هم البته قابل انتظار بود.

گوتی، هافبک اسطوره ای کهکشانی ها با کسب 38 هزار و 600 رای، اولین گزینه هواداران رئال برای نشستن روی نیمکت لوس بلانکوس است. بعد از گوتی، یوپ هاینکس 22 هزار رای کسب کرد و میشل ستاره دهه های 80 و 90 رئال با کسب 15 هزار و 400 رای رتبه سوم را کسب کرد.

بعد از این 3 نام نیز ویسنته دل‌بوسکه (14500 رای)، میشل لادروپ (12300 رای) و پاکو خمز (11400 رای) بیشترین رای را کسب کردند و در این نظر سنجی به ترتیب در جایگاه های چهارم تا ششم ایستادند.

به دنبال اخراج جولن لوپتگی بعد از شکست 5-1 مقابل بارسلونا، سانتیاگو سولاری سرمربی رئال مادرید کاستیا موقتا هدایت رئال مادرید را به عهده گرفته است.

7712

نظرات کاربران
رئال مادرید
مشکل رئال نبود مهاجم هس کار به لوپتگی نداره با این بازیکن ها زیدان هم بود 5تا می خورد . پرز باید سر کیشه رو شل کنه . دوتا بازیکن بخره . این همه بازیکن خوب داریم کریم بنزما مهاجم باشه؟؟؟؟ اگر بازیکن خوبی بود که تو تیم ملی قرانسه دعوتش می کردن .
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۴۴
پاسخ
14
18
روانپزشک
تحلیلت خیلی جالبه مشکل رئال نبود مهاجمه اگه زیدان هم بود ۵ تا میخورد!! شما میدونید کار مهاجم دفاع نیست؟ چرا رئالی ها نمیخوان قبول کنن تاکتیک های لوپتگی کاساز نبود آهان چون میخوان وانمود کنن رونالدو یک تنه تیم رو قهرمان اروپا میکرد نخیر عزیزان رونالدو ۹ سال تو رئال بود اما ریال تو این ۹ سال چهار بار قهرمان شد که ۳ تاش زیدان مربی بود و اون یکی جام هم که گرفت اتفاقا زیدان کمک مربی بود!! پس نتیجه میگیریم هوش و ذکاوت زیدان باعث شده ۴ قهرمانی اروپا بگیرید نه پا عوض کردن های رونالدو!!
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳:۳۹
2
7
Mshh
این تیم دقیقا همون تیم سال های قبل هست بدون رونالدو. البته وقتی رونالدو هم بود زیر ۳تا نمیخوردین
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴:۲۲
19
5
Cr7-18
هرکسی که زیدان نمیشه اینا چی فکرکردن باخودشون البته ارزش امتحان کردن روداره !Hala madrid¡
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷:۵۰
پاسخ
1
36