هواداران رئال مادرید رای دادند؛ کهکشانی بعدی کدام بازیکن باشد؟

هواداران رئال مادرید رای دادند؛ کهکشانی بعدی کدام بازیکن باشد؟

27675
18:14
01 فروردین 1398
هواداران رئال مادرید بازیکنان دلخواه خود در هر پست را انتخاب کردند.

به گزارش وبسایت نود، نشریه اسپانیایی مارکا در یک نظرسنجی از هواداران رئال مادرید خواست تا بازیکنان مورد علاقه خود در هر پست را انتخاب کرده و بگویند دوست دارند کدام ستارگان دنیای فوتبال را با پیراهن تیم مورد علاقه شان ببینند. در این نظرسنجی بیش از 200 هزار طرفدار شرکت کردند.

در پست دفاع میانی، گزینه های اصلی مارکا ماتیس ده‌لیخت (آژاکس)، کالیدو کولیبالی (ناپولی) و میلان اشکرینیار (اینترمیلان) بودند و البته هواداران می‌توانستند به نام های دیگری نیز رای دهند. در این بخش ده‌لیخت که مورد توجه بارسلونا نیز هست با 67 درصد آرا در رده نخست قرار گرفت.

در بخش دفاع کناری، انتخاب غافلگیرکننده هواداران مارکوس آلونسو وینگر مدافع اسپانیایی چلسی بود که با فاصله ای کم نسبت به داوید آلابا (بایرن مونیخ) در رده اول قرار گرفت.

در بخش هافبک ها پل پوگبا، که در مصاحبه ای بازی برای رئال زیدان را آرزوی خود دانسته بود، بالاتر از سرگی میلینکوویچ ساویچ، تیاگو آلکانتارا و میرالم پیانیچ قرار گرفت. در بخش بازیساز نیز ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی با کسب بیش از 70 درصد آرا در رده نخست قرار گرفت و فاصله زیادی با کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی تاتنهام داشت. هر دوی این بازیکنان به انتقال به رئال در فصل تابستان لینک شده اند. 

در بخش مهاجمان نیز بدون شگفتی، کیلیان ام‌باپه با کسب 79 درصد آرا گزینه مورد علاقه هواداران رئال مادرید معرفی شد. ام‌باپه در این نظرسنجی فاصله زیادی با مهاجمانی چون هری کین، نیمار، مائورو ایکاردی و پیر امریک اوبامیانگ ایجاد کرد.

همانند بسیاری دیگر از بازیکنان این فهرست، نام ام‌باپه نیز بعد از بازگشت زیدان در نزدیکی های رئال شنیده شده است. با این حال و بنابه ادعای ESPN، پی‌اس‌جی اطمینان یافته است که ام‌باپه در این تابستان برای جدایی از جمع پاریسی ها اصرار نخواهد کرد.

7712

نظرات کاربران
ali.perspolisi
امباپه فقط
۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹:۴۲
پاسخ
5
30
امپراطور مسی
نیمار از بارسا رفت که زیر سایه مسی نباشه و بازیاش بیشتر به چش بیاد ولی از وفتی رفته کلا کمتر اسمش میادو از مشهور شدن فاصله گرفته.
۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۱:۳۷
پاسخ
6
41
Armin
خخخ طرفدارا رعال از غار مگه اومدن بیرون؟
۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۴:۵۵
پاسخ
79
43
A.a.m
پول عربی باید باشه برای امپابه . 200 میلیون رئال زیدان تو سه سال بیشترین درآمد و کمترین خرج را داشته تو دنیا تو رتبه تیم های بررگ . هنر فوتبال یعنی این وگرنه با 500 میلیون یورو منچستر و پاریس و 400 تای لیور پول و بارسلونا راحت میشه تیم درجه یک ساخت . زیدان سال اول 75 میلیون یورو از فروش بازیکن و سال دوم 95 میلیون درآمد داشته با کمترین خرید ممکن حدودا صفر درصد .
۰۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷:۳۸
پاسخ
19
67
رئال
فقط امباپه بیاد اون یازده تا رو تکرار می کنیم چهارتاش خود امباپه می زنه
۰۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۹:۰۱
پاسخ
51
87
FCB
بارسلونا اگه ۵نفره هم بازی کنه شما نمیتونید ۱۱تا بزنید ... به یه مشت تحریف تاریخی که اصلا معلوم نیست ۹۰ سال پیش چه اتفاقی افتاد دل خوش نکن .... بارسا اسمش پر از عظمت و اقتداره و اگه قرار باشه یه تیم توی الکلاسیکو دورقمی بشه اون زغاله نه بارسا .... هیچ تیمی نیست تو دنیا از لحاظ اقتدار در نتیجه بخاد جلو بارسا قد علم کنه ... پهلوون تیمها همین بارسلوناست
۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶:۴۹
34
13
مهدی پرسپولیسی
آخرش یکی مثل وایخو و سبایوس میخرن فصلو شروع میکنن اخه مگه میشه تو این بازار ستاره خرید ؟؟؟
۰۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۹:۱۹
پاسخ
14
72
MOHAMAD
مگه ایرانه که بازارش خراب باشه؟! خریدن ستاره ها با فروش دو شب پیراهناشون پولش درمیاد.
۰۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۸:۴۶
7
60
عشقممم نیمار
خدا شکر ک‌ نیمارم نمیاد رئال و یا شاید بارسلونا :-) در ضمن اولین باره میشنوم ک هازارد بازیسازه !!! :-) اخه همش تو‌ چلسی وینگر چپ دیدمش :-)
۰۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴:۰۵
پاسخ
70
31