هوادار نابینای نساجی به دیدار علی دایی رفت +عکس

هوادار نابینای نساجی به دیدار علی دایی رفت +عکس

10549
04:20
13 آبان 1395
هوادار نابینای نساجی که بازی های این تیم را به کمک گزارش دوستش عادل در ورزشگاه تماشا می کرد و گزارش ویژه او در برنامه نود پخش شد به استقبال علی دایی رفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - هوادار نابینای نساجی که بازی های این تیم را به کمک گزارش دوستش عادل در ورزشگاه تماشا می کرد و گزارش ویژه او در برنامه نود پخش شد به ملاقات علی دایی رفت.

به گزارش وبسایت نود، شب گذشته اعضای تیم فوتبال نفت تهران که برای بازی پنجشنبه جام حذفی مقابل نساجی راهی قائمشهر شدند مورد استقبال مسئولان فوتبال مازندران و کانون هواداران نساجی قرار گرفتند.

بهروان مسئول کمیته مسابقات لیگ و رئیس هیئت فوتبال مازندران و رامشگر مدیر باشگاه پرسپولیس قائمشهر هم راهی اردوی نفت شدند و از علی دایی و شاگردانش استقبال کردند.

تعدادی از هواداران خونگرم نساجی در هتل محل اقامت نفتی‌ها با دایی دیدار کرده و ضمن اهدای تابلو و قاب عکسی به دایی و تقدیر از وی، به گرفتن عکس یابود و یادگاری پرداختند.

هواداران قرمزپوشان نساجی که تعدادی از  آنان را پرسپولیسی ها هم تشکیل می دادند جلسه ای با علی دایی برگزار کردند و درد دل ها و مشکلات این تیم پرطرفدار و کم توجهی هایی که به  آن می شود را با اسطوره فوتبال کشور در میان گذاشتند.

علی دایی در پاسخ به هواداران نساجی گفت: می دانم که نساجی چقدر در این سالها مشکل داشته اما امسال نتایج خوبی گرفته و با وجود یک بازی کمتر می تواند از رده های هشتم و نهم جدول بالاتر بیاید. همیشه نساجی با حمایت هوادارانش مطرح بوده و بازیکنان زیادی از این تیم رشد کرده اند. حیف است مازندران این همه بازیکن لیگ برتری دارد ولی تیم ندارد. انشاءالله نساجی به لیگ برتر بیاید و شما هم خوشحال باشید. خوشحالم که شما را اینجا دیدم و امیدوارم دفعات بعدی که به قائمشهر می آییم خبرهای خوبی از نساجی بشنویم و این تیم را در لیگ برتر ببینیم و بیاییم اینجا با نساجی به عنوان یک تیم لیگ برتری بازی کنیم.

محمد مسافری هوادار نابینای نساجی که گزارش ویژه نود از حضور او در ورزشگاه هنگام بازی ها پخش شد نیز به دیدار علی دایی آمد و با او گفت و گوی صمیمانه ای داشت.

نساجی قائمشهر و نفت تهران از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی ساعت 13:00 پنجشنبه 13 آبان در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم می روند.

نظرات کاربران
Hossein
بعنوان ي استقلالي هميشه براي آقاي دايي احترام قائلم
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۱:۰۷
پاسخ
1
1
برقا اومدن صلوات
درود به شرافت این نا بینا هت ریک میکنه یا پاس میده؟؟؟؟؟!!!!!
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۷:۳۰
پاسخ
4
10
ایدا سادات16قرمز
دایی سرور ششتقلال
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۵:۲۳
پاسخ
6
13
TaJi مازرونی
به امید خدا نساجی میبره
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۰:۱۶
پاسخ
4
6
علی
چقدر دوستداشتنیه این محمد مسافری
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱:۰۷
پاسخ
2
8
بیا تو رمشک
آفرین به آقای گل فوتبال دنیا اسطوره ارتش سرخ
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۶:۰۶
پاسخ
3
15
دایی
سلطان علی داییییییییییییییییییییییییییییی
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۸:۴۹
پاسخ
0
17
مجتبی
واقعا علی دایی هم ازنظر اخلاق هم ورزشی هم سلامت فکر رودست نداره.همینجوریم هست که خدا کمکش کرده که به اینجا رسیده.یکی از سلامت ترین و باغیرت ترین بازیکنامون بود.خدا حفظش کنه.
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳:۰۰
پاسخ
0
16
رضا
ب امید شفای ایشون و ب امید موفقیت علی دایی
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۱:۱۴
پاسخ
0
20
لادن
احتمالا برگزار نمیشه. چون شمال دیشب باد و طوفان شدیدی بود مخصوصا استان های گلستان و مازندران
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۴:۱۱
پاسخ
10
2
حمید رضا
دایی اقای گل جهان همیشه مردمی بوده واز جنس مردم و هیچ وقت مغرور نشد ای ول
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹:۲۹
پاسخ
1
23