هوگو سانچز: ناراحتم چون رونالدو هنوز هم بهترین بود؛ یک بازیکن به تنهایی نمی تواند جای او را پر کند

هوگو سانچز: ناراحتم چون رونالدو هنوز هم بهترین بود؛ یک بازیکن به تنهایی نمی تواند جای او را پر کند

7824
19:34
21 تیر 1397
هوگو سانچز، اسطوره و مهاجم سابق باشگاه رئال مادرید از جدایی کریستیانو رونالدو ابراز تأسف کرد چرا که معقتد است او هنوز هم بهترین بازیکن دنیا بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - هوگو سانچز، اسطوره و مهاجم سابق باشگاه رئال مادرید از جدایی کریستیانو رونالدو ابراز تأسف کرد چرا که معقتد است او هنوز هم بهترین بازیکن دنیا بود.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سانچز در جشن تولد 60 سالگی خود مصاحبه ای با Radio MARCA داشت و در رابطه با جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید و انتقال به یوونتوس گفت:

به عنوان هوادار رئال مادرید، احساس ناراحتی می کنم چون می خواهید چنین بازیکنانی در تیم بمانند، اما او تصمیم گرفت که در اوج و با وجود قراردادی که داشت، جدا شود. دل همه برای او تنگ خواهد شد چون رونالدو یک بازیکن نمادین است. او یک اسطوره است و کار هایی که کرده تا مدت زمانی طولانی در یادها خواهد ماند، مثل کاری که آلفردو دی استفانو، خوانیتو، امیلیو بوتراگوئنو و من انجام دادیم. آمار او گویای همه چیز است. رئال مادرید همیشه خواهان بهترین هاست و رونالدو هنوز هم بهترین بود بنابراین هر دو شکست خوردند.

رئال مادرید به خرید بهترین بازیکنان ادامه خواهد داد و فلورنتینو پرز هم به این فکر می کند که چطور این جای خالی را پر کند. آنها سعی کردند رونالدو را حفظ کنند چرا که تکرار آمار گلزنی هر ساله او سخت خواهد بود. او تضمین کننده گل های فراوان و مداومی بود و فکر نمی کنم تنها یک بازیکن بتواند جای خالی او را پر کند. نیمار می تواند، چرا که با کیفیت است، اما او هم یک گلزن نیست، هرچند از لحاظ چهره تبلیغاتی، رهبری و پرستیژ، گزینه خوبی است.

در غیر اینصورت، کیلیان امباپه و ادن هازارد هر دو گزینه های بااستعدادی هستند. فکر می کنم تا چند سال دیگر امباپه به سطح رونالدو و لیونل مسی خواهد رسید.

1771

نظرات کاربران
ایمون زاید
هوگو سانچز اسطوره ی رئال و مکزیک یاد اون روزای خوب بخیر. من هنوزم عکسای کارتی بازیکنان 90 و 94 رو دارم. با عکسای آدامس آیدین باورت میشه اسطوره؟
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۴:۰۰
پاسخ
3
27
مسی اسطوره پنالدو
یه شومن دایوی گل خالی زن مافیایی مثل پنالدو رفت یه شومن دایوی مافیایی گل خالی زن مثل نیمار میاد قصه نخورید
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۵:۰۷
پاسخ
57
6
وحید
باشه "قصه" نمیخوریم... شما زیاد به خودت فشار نیار...
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۷:۲۳
3
30
Real
خب نیمار گل خالی زدن را تو بارسا یاد گرفته
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۷:۵۷
2
37
مجتبی cr7
سوزشت از هر دو بازیکن قابل درکه وقتی یکی تو نوکمپ بگه اروم باشین من اینجام و نیمار که اونطوری گذاشت رفت باید طرفداراش اینطوری بشن :) ولی شعور یه چیز دیگس که میگه باید به دشمنت هم احترام بذاری! و ادب چیزیه که شما نداری
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۸:۴۷
7
38
صدرا پرسپولیسی
رونالدو بهترین کارو کرد هم به یه تیم عالی و دوس داشتنی منتقل شد هم تو اوج از رئال جدا شد
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۵:۱۵
پاسخ
2
43