هوینس قیمت 200 میلیون یورویی لواندوفسکی را تکذیب کرد؛ او جایی نمی رود

هوینس قیمت 200 میلیون یورویی لواندوفسکی را تکذیب کرد؛ او جایی نمی رود

847
10:40
21 خرداد 1397
اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ شایعات مبنی بر قیمت گذاری بایرن مونیخ بر روی رابرت لواندوفسکی برای فروش وی را تکذیب کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ شایعات مبنی بر قیمت گذاری بایرن مونیخ بر روی رابرت لواندوفسکی برای فروش وی را تکذیب کرد.

به گزارش وبسایت نود، در روزهای اخیر رسانه های آلمانی خبری منتشر کردند که نشان می داد بایرن مونیخ قیمت لواندوفسکی، ستاره لهستانی و گلزن خود را 200 میلیون یورو اعلام کرده است و در صورت رسیدن پیشنهادی با این قیمت، حاضر به مذاکره برای فروش این بازیکن خواهد بود.

اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در مصاحبه ای ضمن رد این خبر گفت:

قیمت 200 میلیون یورویی کذب است. رابرت فروشی نیست و فصل بعد هم برای ما بازی خواهد کرد. دیگر حرفی باقی نمی ماند.

لواندوفسکی 29 ساله تا سال 2021 با بایرن مونیخ قرارداد دارد و در فصل گذشته 41 گل برای بایرن مونیخ در تمامی رقابت ها به ثمر رساند. از باشگاه های رئال مادرید، منچستریونایتد و چلسی به عنوان تیم ها یخواهان جذب این مهاجم لهستانی نام برده می شود.

1721

نظرات کاربران
علی
کاش با همون 200 میلیون یورو میشد فروختش و به جاش هازارد رو خرید.. مهاجمم هیگواین یا موراتا که الان قیمتشون مثل قبل هم بالا نیست میتونن خوب باشن.. بایرن نباید ناز بازیکنی رو بکشه.. وقتی که بازیکنی تو یکی از 3 تیم برتر دنیا و از لحاظ مدیریتی و ثبات بهترین باشگاه دنیا بازی میکنه باید بدونه که حاشیه سازی و ادا اطوار درآوردن واسه تیم بی جواب نمیمونه.. لوا اون روز که به هاینکس کبیر بی احترامی کرد از چشم خیلی ها افتاد
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶:۴۵
پاسخ
0
6