هیات مدیره پرسپولیس تشکیل جلسه داد

هیات مدیره پرسپولیس تشکیل جلسه داد

4099
21:32
26 فروردین 1398
هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، با تغییر برنامه، امروز دوشنبه تشکیل جلسه داد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیات مدیره باشگاه امروز با حضور همه اعضا تشکیل جلسه داد.

 

این نشست در ادامه جلسه روز گذشته‌، یکشنبه، انجام شد و در جریان آن، اعضاء درباره طرح‌های تجاری و فعالیت‌های اقتصادی و درآمدزایی به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

1004

نظرات کاربران
جمشید
با احترام و تشکر بابت زحمات جناب کاشانی لطفا استعفا دهید و جای خود را به پیشکسوتهای چون دکتر زادمهر و امثال ایشان بسپارید .
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۴:۴۷
پاسخ
5
36
رعایت مصالح تیم
آقای کاشانی دقیقا سال قبل بعد از قطعی شدن قهرمانی به برانکو سر موضوع مسلمان حمله کرده بود و در مسایل فنی تیم دخالت می کنه . در موضوع مسلمان زمان ثابت کرد که حق با برانکو بوده . آقای کاشانی جایگاه کمیته فنی با هیات رییسه تفاوت داره ضمن اینکه پرسپولیس الان هیچ مشکل فنی هم نداره و نیاز به کمیته فنی هم نداریم و فقط مشکل مالی و مدیریتی داره . درست در زمانی که تیم بهترین وضعیت فنی رو داره شما برای تیم حاشیه درست کردین . پس لطفا به وظیفه اصلیتون بپردازین و برای تیم حاشیه درست نکنید . ضمنا این دو حاشیه پارسال و امسال رو ما هوادارا فراموش نمی کنیم ایشالا تکرار نشه و جبران بفرمایید .
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۵:۲۳
پاسخ
1
42
666666
عرب باید جاشو بده به نبی، کسی که نمیتونه سرمایه برای باشگاه بیاره و کلی پول اسپانسر و جایزه فینال اسیا رو به باد داده بهتره بره ، خوبه که ادما هر جایی هستن وقتی از پس وظیفشون برنمیان برن کنار و شهامت استعفا داشته باشن.
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷:۵۸
پاسخ
1
28
ali
ماشالله چی خودشونم تحویل گرفتن انگار نه انگار باشگاه تو شرایط بد اقتصادیه.جلسات تیم منچستر سیتی رو نشون میداد برای هر نفر فقط یک آب معدنی گذاشته بودن و خروجی کارشون اینی هست که میبینیم بلعکس تو ایران هیچکدوم از بدهیهاشونو نمیدن فقط از بیت المال خرج شکمشون میکنن و خروجیشم همیشه حاشیه و بدهی وبی پولی برای استقلال و پرسپولیسه
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷:۰۱
پاسخ
2
37
زلزله 6 ریشتری سرخ
جلسه برای انتقال هرچه بهتر درآمدهای پرسپولیس به استقلال
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۴:۰۱
پاسخ
0
39
عشقممم نیمار
جلسه برای اتحاد ..برای کسب جام جعلی.. :-) بلخره ..زمان حساس لیگ فرارسیده ..و نزدیک قهرمانی.. و باید جلسه برگزار شه :-)
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹:۰۵
پاسخ
37
1
دوچرخه سواران
بسوووز نیومائر خخخخ
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۳:۴۹
0
26
میم
اول حقوق ها رو بدین...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵:۴۴
پاسخ
1
80