هیرو: توجهی به گذشته و رکوردها ندارم و فقط به دنبال صعود تیم هستم

هیرو: توجهی به گذشته و رکوردها ندارم و فقط به دنبال صعود تیم هستم

875
22:55
09 تیر 1397
هیرو هیچ توجهی به آمار و ارقام ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - هیرو هیچ توجهی به آمار و ارقام ندارد.

به گزارش وبسایت نود، اسپانیا در حالی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف میزبان جام جهانی روسیه می رود که تیم او در بازی های گروهی عملکرد خیلی خوبی نداشت و تنها موفق شد ایران را شکست دهد، از طرفی آمارها نشان می دهند اسپانیا در تورنمنت های بزرگ مقابل تیم های میزبان اصلاً رکورد خوبی نداشته است، با این وجود هیرو کاملاً متمرکز روی پیروزی تیمش است:

ما برنامه ای مشخص برای بازی مان داریم. از کیفیت روسیه هم آگاهیم ولی به کار خودمان هم باور داریم و بازیکنانی در ترکیب داریم که می توانند سرنوشت را رقم بزنند. تیم حریف را تحلیل کرده ایم و هر کاری از دستمان برآید، انجام می دهیم. بازیکنان تمرینات خوبی داشته اند و از نظر ذهنی و بدنی کاملاً آماده هستند. ما هم مثل هر تیم دیگری نقاط ضعف و قوتی داریم، در بازی مقابل پرتغال و همینطور دیدار با مراکش، دو بار از حریف عقب افتادیم و توانستیم جبران کنیم، موقعیت های سختی را در این جام پشت سر گذاشته ایم. فردا، تورنمنت جدیدی را آغاز خواهیم کرد.

رکوردها برای شکسته شدن هستند. چرا باید به رکوردهای 8 یا 12 سال قبل فکر کرد؟ آنچه مهم است آن چیزی است که روز یکشنبه رقم می خورد. می دانیم که آن ها حمایت زیادی از جانب هواداران خودی دارند ولی بازی درون زمین برنده اش مشخص می شود. بازیکنانم عادت به بازی زیر فشار زیاد و تعداد هواداران پرشمار دارند.

1878

نظرات کاربران
یگانه
نوبت دیدن اشکای شماهم میرسه
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۹:۴۱
پاسخ
3
6
گلوبول قرمز کوچولو
تا اینجا که هر چی تیم فیفا به ضرب و زور و ناداوری برده مرحله بعد، که فعلا حذف شدن. آلمان هم که زورش نرسید و توی همون مرحله گروهی حذف شد. باید صبر کرد و بقیه تیمهای مورد علاقه فیفا رو هم مشاهده کرد، ببینیم چه بر سر اونها میاد
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵:۱۶
1
1