هیچ اطلاعی از معرفی دستیاران کی‌روش ندارم

هیچ اطلاعی از معرفی دستیاران کی‌روش ندارم

717
12:06
12 شهریور 1393
عضو کمیته‌ فنی و توسعه فدراسیون فوتبال از انتخاب و معرفی پنج مربی ایرانی به عنوان گزینه‌های دستیاری کی‌روش در تیم ملی اظهار بی‌اطلاعی کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو کمیته‌ فنی و توسعه فدراسیون فوتبال از انتخاب و معرفی پنج مربی ایرانی به عنوان گزینه‌های دستیاری کی‌روش در تیم ملی اظهار بی‌اطلاعی کرد.

به گزارش وبسایت نود، فریدون معینی با بیان این که هنوز مشکلاتی در ارتباط با تمدید قرارداد کی‌روش وجود دارد گفت: هنوز ماندن یا رفتن کی‌روش قطعی نشده و من هیچ اطلاعی از معرفی این افراد ندارم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا جلسه‌ای در این خصوص در کمیته‌ فنی فدراسیون فوتبال تشکیل شده یا خیر؟ گفت: تنها در ارتباط با کی‌روش و انتخاب دو دستیار آن در کمیته‌ فنی تشکیل جلسه داده شد و این موضوع به تایید کمیته‌ فنی رسیده است. احتمالا این موضوع جز برنامه‌های بعدی فدراسیون است!

این عضو کمیته‌ فنی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که ممکن است این کمیته‌ گزینه دیگری را به جز این پنج گزینه معرفی شده از سوی فدراسیون فوتبال مدنظر داشته باشد یا این که این افراد مورد تایید کمیته‌ فنی نباشند، گفت: به طور کلی افرادی که کاندیدا می‌شوند بر اساس سیاستهای کلی فدراسیون است و کمیته‌ فنی تنها بحث‌های فنی را مطرح می‌کند.

1140

نظرات کاربران