هیگواین در توضیح خوشحالی خاص خود: دنبال رئیس ناپولی می گشتم اما گویا مخفی شده بود!

هیگواین در توضیح خوشحالی خاص خود: دنبال رئیس ناپولی می گشتم اما گویا مخفی شده بود!

3997
11:38
11 آذر 1396
گونزالو هیگواین، مهاجم آرژانتینی یوونتوس تک گل پیروزی بخش تیمش مقابل ناپولی، تیم سابق خود و صدرنشین سری آ را به ثمر رساند تا علاوه بر پایان دادن به روند بی شکست آبی پوشان، بیانکونری را به یک امتیازی صدر جدول برساند.

وبسایت رسمی برنامه نود - گونزالو هیگواین، مهاجم آرژانتینی یوونتوس تک گل پیروزی بخش تیمش مقابل ناپولی، تیم سابق خود و صدرنشین سری آ را به ثمر رساند تا علاوه بر پایان دادن به روند بی شکست آبی پوشان، بیانکونری را به یک امتیازی صدر جدول برساند.

به گزارش وبسایت نود، در حساس ترین بازی هفته چهاردهم سری آ، یوونتوس در زمین ناپولی با تک گل گونزالو هیگواین به برتری 1-0 رسید تا فاصله خود را با صدرنشین سری آ کمتر کند و رقابت قهرمانی همچنان داغ بماند. هیگواین که سال گذشته با 90 میلیون یورو از ناپولی به یوونتوس پیوست مورد نفرت هواداران ناپولی قرار دارد و با این گل و خوشحالی خاص خود این نفرت را بیش از پیش کرد.

به نقل از وبسایت fourfourtwo، هیگواین در پایان بازی در خصوص خوشحالی خاص خود گفت:

در بین تماشاگران به دنبال دی لورینتیس (رئیس جنجالی باشگاه ناپولی) می گشتم، اما به نظر مخفی شده بود.

هیگواین در ادامه به تمجید از مائوریتسیو ساری، سرمربی ناپولی پرداخت و در مورد او گفت:

من شیفته ساری هستم. او به پیشرفت من کمک شایانی کرده است و من همیشه قدردان او خواهم بود. هم به عنوان یک فرد و هم به عنوان یک مربی او را دوست دارم و برایش بهترین آرزو ها را دارم. به صورت دو طرفه با یکدیگر در ارتباط خواهیم بود و شاید روزی در تیم دیگری توانستیم مجددا همکاری کنیم. این برای من افتخار بزرگی خواهد بود.

هیگواین که به او لقب ال پیپیتا داده اند در نهایت درباره عملکردش برای یوونتوس و حوشی ادامه دار انتقالش از ناپولی به رقیب دیرینه گفت:

من حرفم را درون زمین می زنم.

در حال حاضر یوونتوس با یک بازی بیشتر نسبت به اینتر و با 37 امیتاز و یک امتیاز کمتر نسبت به ناپولی در رده دوم جدول سری آ قرار گرفته است.

1721

نظرات کاربران
حامد مسی
اونایی که می‌گفتن هیگواین مرد بازی‌های بزرگ نیست کجا هستن؟ اینا همش حرفه. چون فوتبال فقط گل زدن نیست. همه چیز در یک لحظه اتفاق می‌افته. یادمه یه بنده خدایی رو (نمی‌خوام اسم ببرم) می‌گفتن مرد بازی‌های بزرگه. مثلا ۱۰ تو مرحله‌ی حذفی سی‌ال گل زده ولی فقط ۲ تا تو مرحله‌ی گروهی زده. پس با این استدلال چرا تو مرحله‌ی گروهی که خودتون می‌گید آسونتره ۲۰ تا نزد؟ اینا نشون می‌ده که همه‌ی اینا حرفه. بازیکنان بزرگ الکی بزرگ نشدن. چیزی داشتن. ولی قبول دارم خیلی وقتها حتی بد بودنی هم از اسمشون استفاده می‌کنن. به امید قهرمانی آرژانتین.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸:۱۰
پاسخ
14
21
Mm
یعنی کریس چقد سوزوندت که زیر خبر یوونتوس رونالدو رو تخریب می کنی اگه اطلاعات داشتی میفهمیدی پارسال رونالدو یک بازی مرحله گروهی رو از دس داد ، وسطشم مصدوم شد با مصدومیت بازی می کرد ، تیم اون موقع تو افت بود و ... حتی انقد اون زمان بد بودیم که با لژیا مساوی کردیم . وقتی تیم بد بازی میکنه نباید انتظار گل زدن از یه مهاجم داشته باشی
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۰:۳۲
4
8
Cr7-17
مطمئنم خودتم نفهمیدی چی گفتی خخخخخخ ولی هرچی بود میدونم داری بدجورمیسوزی ؛۱۲۵
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۳:۱۹
4
6
رضا
یعنی زیر پست یوونتوس هم داری راجع به سرورتون رئال و رونالدو نظر میدی!!!!!!!
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۷:۲۱
8
12