هیگواین در چند قدمی بازگشت به یوونتوس

هیگواین در چند قدمی بازگشت به یوونتوس

3200
01:25
25 خرداد 1398
به نظر می رسد فصل بعد هیگواین در یوونتوس توپ خواهد زد.

به گزارش وبسایت نود، بعد از یک فصل کابوس وار به نظر می آید هیگواین به یوونتوس بر میگردد.

گونزالو هیگواین ستاره آرژانتینی سال 2016 به یوونتوس پیوست و در دو فصل اول حضورش در این تیم موفق به زدن 55 گل شد، اما با حضور رونالدو، او به میلان قرض داده شد و پس از دورانی ناموفق در سن سیرو، راهی چلسی شد، اما شرایط در چلسی هم خوب پیش نرفت، حالا بعد از یک سال ناکامی، او احتمالاً بار دیگر به یوونتوس باز می گردد.

هرچند چلسی می تواند قرارداد وی را قطعی کند ولی بعید به نظر می رسد بخواهد این کار را انجام دهد، چرا که ساری مهمترین حامی هیگواین نیز دیگر در چلسی حضور ندارد و در عوض راهی یوونتوس می شود، و همین موضوع می‌تواند زمینه بازگشت هیگواین به یووه را فراهم آورد. اگرچه رم به دنبال جذب هیگواین است ولی مهاجم آرژانتینی مایل است به تورین بازگردد.

برادر و مدیربرنامه گونزالو هیگواین در مورد شرایط موکلش در فصل آینده گفت: «گونزالو می خواهد به قراردادش با یوونتوس احترام بگذارد و برای دو فصل دیگر در تورین بماند. عملکرد او در یوونتوس خوب بود و بازی کردن برای تیم دیگری در ایتالیا، راه حل خوبی نیست. به دیگر تیمها بی احترامی نمی کنم ولی اگر قرار باشد گونزالو بار دیگر در ایتالیا بازی کند، فقط در یوونتوس بازی خواهد کرد.»

1878

نظرات کاربران
فقط یوونتوس
مانژوکیچ رفتنی شده تا حدودی پس برگشتنش مفیده
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۵:۲۵
پاسخ
3
6
امین
رونالدو نمیزاره برگرده
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۳:۵۸
پاسخ
24
22