واتفورد ۰ - ۱ آرسنال؛ پیروزی ارزشمند توپچی‌ها مقابل حریف ده نفره

واتفورد ۰ - ۱ آرسنال؛ پیروزی ارزشمند توپچی‌ها مقابل حریف ده نفره

707
01:29
27 فروردین 1398
توپچی ها به یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه دست یافتند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های واتفورد و آرسنال از ساعت ۲۳:۳۰ در آخرین بازی هفته سی و چهارم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۰-۱ به سود آرسنال تمام شد. آرسنال با این نتیجه ۶۶ امتیازی شد و در رده چهارم قرار گرفت. 

شاگردان امری در همان دقیقه ۵ بازی روی اشتباه بزرگ دروازه بان واتفورد توسط اوبامیانگ به گل رسیدند. مهاجم آرسنال با فشار روی دروازه بان حریف باعث شد که ضربه این بازیکن به پای اوبامیانگ بخورد و وارد دروازه شود. واتفورد در دقیقه ۱۱ بازی به دلیل ضربه تروی دینی به صورت توریرا ده نفره شد تا آرسنال بازی را با یک نفر بیشتر ادامه دهد. واتفورد در دقیقه ۲۰ می توانست روی یک شوت به گل برسد اما لنو به خوبی دروازه را بسته نگه داشت. تیم میزبان در دقیقه ۳۲ روی ضربه آزاد دوکوره نزدیک بود به گل برسد اما برند لنو بار دیگر با یک عکس العمل خوب دروازه اش را نجات داد. 

آرسنال در دقیقه ۵۷ روی یک کار تیمی می توانست گل بزند اما این بار دروازه بان واتفورد به خوبی ضربه والی مخیتاریان را دور کرد. واتفورد در دقیقه ۶۲ روی شوت تماشایی ماسینا نزدیک بود به گل برسد اما ضربه اش به تیر دروازه خورد. واتفورد در دقیقه ۸۰ تا آستانه گلزنی رفت اما این بار مایتلند نایلز ضربه اندره گری را از روی خط دروازه برگشت داد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
فوتبالی-قدیمی
واقعا باید توی این بازی حداقل 4 تا می زد. معلوم نیست با این خط دفاع سال بعد در UCL چه بلایی سر تیم بیاد. تازه رمزی هم بره، اون وسط زمین دچار مشکل می شه تیم. واقعا خوب بازی نکرد تیم در مقابل یه تیم ده نفره و واتفورد خیلی شجاعانه بازی کرد. توقع از آرسنال خیلی بیشتره
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۴:۲۰
پاسخ
0
9