والورده: با شایستگی به فینال رسیدیم

والورده: با شایستگی به فینال رسیدیم

1691
12:04
20 بهمن 1396
سرمربی بارسلونا به تمجید از شاگردانش پرداخته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی بارسلونا به تمجید از شاگردانش پرداخته است. 

به گزارش وبسایت نود، ارنستو والورده پس از پیروزی ۰-۲ شب گذشته تیمش مقابل والنسیا که باعث شد بارسلونا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۳-۰ به فینال کوپا دل ری صعود کند به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت. 

والورده به نقل از مارکا به خبرنگاران گفته:

ما به مصاف تیمی رفتیم که یک شهر پشت سرش بود و انگیزه زیادی برای رسیدن به فینال داشت. در بازی رفت والنسیا نگذاشت گل های زیادی بثمر برسانیم. در بازی برگشت آن ها موقعیت های خوبی داشتند اما بازی در کنترل ما بود. آن ها روی ضد حملات خطرناک بودند اما ما هم برنامه های خودمان را داشتیم. در نهایت با شایستگی به فینال رسیدیم.

ترجیح می دادم آسان تر به فینال برسیم اما والنسیا روی ضد حملات خطرناک بود. اگر ضربه ای که به تیر دروازه ما خورد گل می شد شاید سرنوشت بازی عوض می شد. تعویض گومز با کوتینیو بنظرم واضح بود. به افراد بیشتری در اطراف محوطه جریمه حریف نیاز داشتیم. معمولا تا دقایق پایانی نیمه دوم برای تعویض کردن صبر می کنم اما در این بازی به تغییر نیاز داشتیم. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
بارسلونا❤
والورده پوزه‌ی خیلی‌هارو به خاک مالید .. مخصوصا مغرورها:))
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰:۵۸
پاسخ
0
15
مستاجر خدا
یک سوال همه میدونیم بارسا الان با گاردیولا زمین تا اسمونه پس چرا رکورد همه رو زد و باز ۳ گانه رو شانس داره و با اختلاف اوله؟ اگه داوری و شانس نبوده چی بوده؟ البته عمو حمیدتون اجازه نداده جواب من و بدید :)) خدایا بی منطقی و تهجر کاش از بین بره تا حقیقتها دیده شه
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۳:۰۷
پاسخ
49
2
حقیقت
همه میدونیم رافا بنیتز از نظر فنی و تجربه فوتبالی خیلی از زیدان سرتره. زیدان بزرگترین تیمی که قبل ریال هدایت کرده بود rm castilla تیم دوم ریال بود! چطور زیزو دو فصل قهرمان اروپا شد؟! امسال حقیقت آشکار شده و زیدان دقیقا همون تیم با بازیکنان دو فصل پیش رو داره اما هر سه جام رو از دست داده! یعنی اون دو فصل هم فقط داور بوده که براتون جام آورده این بازیکنان و سرمربیشون فقط نظاره‌گر تلاش داور بودن. گواردیولا سرمربی بزرگیه ولی همه میدونن مالکانه بازی می‌کنه و چطور میشه مهارش کرد اگه تیم های گواردیولا محدود به مالکیت توپ نبودن بایرن تحت هدایت او حداقل دو بار قهرمان اروپا میشد. مزیت والورده ثبات در نتیجه گیری و غیرقابل پیش بینی بودنش هست. توقع ندارم و نداشتم که یک ترول چیزی از بحث فنی فوتبال متوجه بشه و مطمئنم هنوز هم گیجه و متوجه نشده!
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۴:۰۶
0
24
Dado
مستاجر تو برو حداقل نوشتن صحیح رو یاد بگیر بعد اظهار نظر کن
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۰:۳۴
0
23
بی منطق ادعای منطق نمی‌کند
تهجر!!!!!! ریشه:هجر. هم خانواده:هجرت,مهاجرت!!!!! حرف زدن چنین افرادی از منطق مثل این می‌مونه که هیتلر از صلح و حقوق بشر صحبت کنه! امیدوارم دوستان یاد بگیرن از چه کلمه‌ای در چه جایی استفاده کنند بعد از حقیقت حرف بزنند! ادمین جان لطفاً تایید کنید بلکه املای فارسی شاید پیشرفت کرد!
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۹:۱۳
1
23
بیت‌المال اسپانیا بودجه زغال
قهرمان اروپا چرا چهارم جدوله؟ غیر از اینه سال قبل با داور قهرمان شد امسال بی داور هیچه! سر پنالدو بهترین بازیکن تاریخ چی اومد؟ غیر از اینه که با گل آفساید شد برنده توپ طلا الان دروازه خالی هم می‌کشه زیرش! خدا یه نعمتی داده به انسان به اسم چشم ولی خیلیا ازش استفاده نمیکنن عقل هم که کلا آکبنده! منطقت رو هم که کلا بزار در کوزه.... گاردیولا؟؟؟؟؟!!!!!!!!
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷:۳۸
1
26
حمید مسی
درسته داریم نتیجه میگیریم و بردها را به هوادارای بارسا تبریک میگم اما رو راست باشیم قشنگ بازی نمیکنیم و خلق موقعیتمون کمه و شاید در بازی با تیمای بزرگ به مشکل بخوریم در واقع والورده بارسا را از فلسفش که بازی زیبا بود دور کرده.میشه آقای والورده به من بگید چی تو این آندره گومز(ویروس بارسا)میبینی که بازیش میدی؟ما یا انتقاد بزرگمون از انریکه این بود که اینا از کجا پیداش کرد و خرید حالا شما هم بهش بازی میدید؟راکیتیچ هم بازیش بگیر نگیر داره. "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸:۲۷
پاسخ
14
26
فقط والورده
در فوتبال امروز تعداد خلق موقعیت و حتی شوت ها ملاک نیست مهم تعداد گل هست اگه بارسلونا تحت هدایت انریکه رو به خاطر بیاریم تیم خیلی تهاجمی بازی میکرد ولی از اون همه موقعیت فقط تعداد کمی به گل تبدیل میشد به عنوان مثال بازی فصل پیش مقابل منچستر سیتی بارسلونا گل اول رو زد کلی موقعیت خلق کرد ولی برتری همون یک گل موند و سیتی سه گل زد و بارسا 3_1 باخت! والورده در تیم تعادل ایجاد کرده حمله ها کمتر شده اما حملات زهردار تر و دقیق تر شده که قطعا موثر تر از جملاتی هست که هدر میره.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۸:۵۷
0
25